2022-09-03

Pielęgnacja ciała

Owocowa kąpiel z Tutti Frutti

Kąpiel, czyli najlepszy i najprzyjemniejszy sposób na prawdziwą regenerację i odzyskanie sił po męczącym oraz stresującym dniu. Aby była ona naprawdę wyjątkowa, musisz nie tylko zadbać o odpowiednią atmosferę, która przeniesie Cię w świat błogiego relaksu i rozluźnienia, ale również zaopatrzyć się w kosmetyki, pozwalające oczyścić ciało i wprowadzić w doskonały nastrój. W tym przypadku idealnie sprawdzą się olejki i mleczka do kąpieli i pod prysznic od Tutti Frutti, które dzięki bogactwu ekstraktów owocowych, shotów witaminowych i ziół, zadbają o skórę  oraz dadzą zastrzyk pozytywnej energii i przywrócą chęć do działania. Już teraz wybierz swojego ulubieńca! 

 

 
 
Odżywcze mleczko do kąpieli i pod prysznic Tango Mango
To połączenie soczystego mango i trawy cytrynowej z shotem witamin E+F. Mleczko z pewnością stanie się Twoim must have podczas #dailyrituals. Kosmetyk przyjemnie oczyszcza i regeneruje skórę, zapewniając długotrwałe nawilżenie i odprężenie. Z kolei Nutri Shot E+F odżywia i wygładza. 
 
Wygładzający olejek do kąpieli i pod prysznic Wiśnia Wio
Marzysz o #sweetlife? Z duetem, jaki tworzy wiśnia i wanilia natychmiast je spełnisz. Wygładzający olejek pozwoli oddalić wszelkie troski i wprawić w perfekcyjny nastrój. Do tego Beauty Shot A idealnie wygładzi ciało. Spróbuj i poczuj!
 
Rewitalizujący olejek do kąpieli i pod prysznic Minty Orange
Oto prawdziwy #chillout o aromacie pomarańczy z miętą. Rewitalizujący olejek pobudza, a przy tym genialnie pielęgnuje. Skóra odzyskuje blask i odżywczą moc. To wszystko dzięki Energy Shot C, czyli najlepszemu zastrzykowi witaminy C.
 
Ujędrniający olejek do kąpieli i pod prysznic Mocna Gruszka
Z ujędrniającym olejkiem zanurzysz się w owocowym miksie i poczujesz gruszkowo-imbirową miękkość i elastyczność. Kosmetyk skutecznie oczyszcza skórę i zapewnia błogie doświadczenie odprężenia i ujędrnienia dzięki formule Detox Shot Mg. Pozwól jej działać, a Twoje ciało będzie #fitandhealthy.
 
Nawilżające mleczko do kąpieli i pod prysznic Arbuz Party
Zapach soczystego arbuza i orzeźwiającej werbeny. Te aromaty sprawią, że Twoje ciało rozpuści się w ramionach intensywnego odprężenia. Skóra pozostanie nawilżona, miękka i aksamitnie gładka dzięki połączeniu owocowych składników z bogatym kompleksem Hydro Shot B5.
 
Regenerujące mleczko do kąpieli i pod prysznic Śliwka Dream
Śliwka i cynamon, czyli idealny #dreamteam. To połączenie koi zmysły i słodko rozpieszcza duszę. Wyjątkowa formuła Oxy Shot PP to niezbędnik w ujędrnianiu ciała! Już teraz Twoja skóra może otrzymać pielęgnację marzeń, bo z tym zespołem wpadniesz jak #śliwkawkompot.
 
 
 
 
TUTTI FRUTTI Odżywcze Mleczko do kąpieli i pod prysznic Mango i Trawa cytrynowa + Nutri Shot EF: 17,99 zł/ 400 ml
TUTTI FRUTTI Wygładzający Olejek do kąpieli i pod prysznic Wiśnia i Wanilia + Beauty Shot A: 
17,99 zł/ 400 ml
TUTTI FRUTTI Rewitalizujący Olejek do kąpieli i pod prysznic Pomarańcza i Mięta + Energy Shot C: 17,99 zł/ 400 ml
TUTTI FRUTTI Ujędrniający Olejek do kąpieli i pod prysznic Gruszka i Imbir + Detox Shot Mg: 
17,99 zł/ 400 ml
TUTTI FRUTTI Nawilżające Mleczko do kąpieli i pod prysznic Arbuz i Werbena + Hydro Shot B5: 17,99 zł/ 400 ml
TUTTI FRUTTI Regenerujące Mleczko do kąpieli i pod prysznic Śliwka i Cynamon + Oxy Shot PP: 17,99 zł/ 400 ml
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar