2022-08-11

Oczy

Siła spojrzenia - odkryj wzjacniające serum Cashmere Lash&Brow Corrector

Oczy uznawane są za zwierciadło duszy. A to dlatego, że nasze spojrzenie mówi o naszej osobowości i ... nastroju. Możemy z niego wyczytać naprawdę wiele! Dlatego to na oczach w dużej mierze skupiamy się podczas makijażu. Zadbane i wypielęgnowane brwi i rzęsy to wstęp do swtorzenia perfekcyjnego looku.  

 

 

 
Idealne rzęsy? Długie, gęste i zalotnie podkręcone. To kanon, który pozostaje niezmienny od lat. Takie rzęsy sprawiają, że nasze spojrzenie wygląda świeżo, a oczy wydają się większe. Maskary składają obietnicę pogrubionych, idealnie podkreślonych rzęs XXL i często ją spełniają. Jednak należy pamiętać też, by zadbać o ich kondycję. Gdy rzęsy będą odżywione i wzmocnione, będą wyglądać pięknie także sauté.
 
Ramę dla naszego spojrzenia stanowią brwi. Ich stylizacja i podkreślenie może całkowicie odmienić wyraz naszej twarzy. Od kilku sezonów na topie pozostają gęste i naturalne brwi. Jeśli natura obdarzyła nas mocnymi brwiami, wystarczy je tylko delikatnie przeczesać i uporządkować. Delikatniejsze włoski warto wzmocnić za pomocą serum.
 
Cashmere Wzmacniające serum do brwi i rzęs 

LASH&BROW CORRECTOR
Cena: 39,99 zł
Pojemność: 2,5ml
 
LASH & BROW BOOST CORRECTOR dzięki zawartości najwyższej jakości składników skutecznie wzmacnia rzęsy i brwi. Innowacyjny peptyd pobudza i odżywia rzęsy, wpływając na poprawę ich wzrostu oraz gęstości. Aloes z pantenolem nawilżają, poprawiają strukturę naskórka, zapewniając rzęsom i brwiom odpowiednią pielęgnację wraz z odżywieniem. Składniki te pozwalają na skuteczne zagęszczenie, a także wzmocnienie rzęs i brwi. Dlaczego jest to tak ważne? Każdy perfekcyjny mak?aż oka zaczyna się od zadbanych, wypielęgnowanych rzęs i brwi. Gęste i długie rzęsy oraz kształtne, symetryczne, pełne, ekspresyjne brwi nadają Twojej twarzy charakteru i wyrazu, poprawiają jej owal, odmładzają, subtelnie podkreślają spojrzenie, dodając mu zalotności! Serum polecane jest szczególnie osobom ze słabymi, rzadkimi i krótkimi rzęsami oraz brwiami wymagającymi wzmocnienia i zagęszczenia. Preparat jest wydajny i łatwy w aplikacji.
 
Sposób użycia: Za pomocą click pena wydozować serum, zaaplikować na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs oraz na brwi.
 
UWAGA: Nie stosować do wnętrza oka. Unikać kontaktu z gałką oczną. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar