2008-09-22

Torby

Torba na lepszy humor

Do wyboru masz trzy modele toreb: Elefunk, Firefly i Tracker. O ile inne produkty marki JanSport kuszą wyszukanym wzornictwem, o tyle tym razem mamy do czynienia z bardziej klasycznym doborem wzorów. Nie ma jednak obawy. JanSport i tak wyróżnia się na tle konkurencji!

Nasz przegląd zacznijmy od modelu Elefunk. Największą zaletą tej torby jest jej olbrzymia funkcjonalność. Gwarantuje ją duża ilość kieszeni i przegródek. Co ważne, główna kieszeń jest usztywniana, a dzięki temu nie musimy obawiać się pogniecenia książek. Znajdzie się w niej miejsce również dla piętnastocalowego laptopa. W pozostałych, zapinanych na zamek kieszeniach możemy przenieść mniejsze zeszyty, słowniki czy drobne przedmioty jak telefon czy portfel. Barwy toreb są na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie coś dla siebie. Hitem zbliżającej się jesieni mają być brązy, dlatego JanSport proponuje dwa modele w odcieniach tego koloru.

Kolejną propozycją jest model Firefly. Bezkompromisowy dobór kolorów sprawia, że może stać się on atrakcyjny dla osób chcących zaznaczyć swój indywidualizm. W tym wypadku mamy do wyboru agresywną czerwień i ostry błękit lub spokojną szarość. Firefly jest doskonale przygotowany by sprostać wymaganiom każdego studenta. Posiada bowiem dużą kieszeń na siedemnastocalowego laptopa, usztywniany tył oraz przydatny organizer. Torba zapinana jest stylowymi i trwałymi klamrami.

Elefunk i Firefly mają pojemność 24 litrów. Jeśli natomiast szukasz mniejszej torby to Twoje oczekiwania spełni Tracker. Wersja mini nie stanęła na przeszkodzie w stworzeniu bardzo funkcjonalnej torby. Mimo pojemności tylko 16 litrów, znajdziemy w niej usztywnioną kieszeń na laptopa oraz organizer. Drobne rzeczy można schować w przedniej przegródce. Model Tracker z motywem pomarańczowych i białych kwiatów na stylowym, szarym tle z pewnością spodoba się wszystkim studentkom. Amerykański producent przygotował także specjalny design dla mężczyzn. Dla nich idealną propozycją będzie Tracker w kolorze czarnym z delikatnymi, pomarańczowymi paskami.

Warto również pamiętać o plecakach marki JanSport. W szerokiej ofercie amerykańskiego producenta studenci znajdą dla siebie oryginalne i super modne plecaki.

Wszystkie produkty marki JanSport objęte są 30-letnią gwarancją.

JANSPORT ELEFUNK – SPECYFIKACJA
Główna kieszeń zapinana na suwak
Przednia kieszeń zapinana na suwak i wyposażona w organizer
Główna kieszeń jest usztywniana i mieści zeszyty w formacie A4
Dwie wewnętrzne kieszenie zapinane na suwak
Kieszonka na butelkę z wodą
Regulowana długość paska
Cena: 149 zł

JANSPORT FIREFLY – SPECYFIKACJA
Pasek ramienny o regulowanej długości
Pojedyncza komora główna
Przednia kieszeń wyposażona w bogaty organizer
Kieszeń na laptopa (przekątna ekranu 17’’)
Tył torby usztywniany
Boczna kieszeń na butelkę z wodą
Torba zapinana plastikowymi klamrami
Cena: 179 zł

JANSPORT TRACKER – SPECYFIKACJA
Pasek ramienny o regulowanej długości
Pojedyncza komora główna
Przednia kieszeń wyposażona w bogaty organizer
Kieszeń na laptopa (przekątna ekranu 15,4’’)
Tył torby usztywniany
Torba zapinana plastikową klamrą
Cena: 109 zł

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar