2022-08-09

Twarz

Kosmetyki YOPE idealne do skóry po intensywnej ekspozycji słonecznej

Latem najbardziej narażona na szkodliwe działanie słońca jest skóra twarzy i to o nią należy dbać ze zdwojoną siłą! Długotrwała ekspozycja na promienie wysusza ją, powoduje przyspieszenie procesu starzenia oraz zwiększa ryzyko chorób skóry. Kosmetyki do twarzy YOPE każdego dnia ugaszą pragnienie skóry i dogłębnie ją nawilżą.

 

 

Aksamitny żel do mycia twarzy Wake Up Cheers o zapachu chardonnay i gruszki to idealny sposób na szampańskie rozpoczęcie dnia lub wieczorne zmycie jego trudów - oczyści skórę przed poranną pielęgnacją, jak i skutecznie zmyje makijaż. W skład żelu wchodzą naturalne biodegradowalne glukozydy, 5 koreańskich herbat, Oman wielki oraz składniki aktywne, jak fermentowana woda z japońskiej gruszki i winogron chardonnay odpowiedzialne za nawilżenie, wzmocnienie i wygładzenie skóry.
 
Po oczyszczeniu twarzy warto postawić na głęboko nawilżające serum Hydro Shot, które nawilży skórę na wielu poziomach. Esencja zawiera kompleks alg, kwas hialuronowy oraz adaptogen w postaci dragon fruit, czyli naturalny prebiotyk, który wzmacnia odporność skóry.
 
Hydrolat Organic Mist o zapachu róży i kaktusa można stosować kiedy tylko ma się na to ochotę, nawet na poprawę humoru! Ta esencjonalna mgiełka tonizuje, nawilża oraz przywraca naturalne pH skóry. Powstała z hydrolatu różanego, wody z kaktusa, biofermentu z żeń-szenia, róży damasceńskiej oraz planktonu termalnego. To podręczne SPA, które wystarczy rozpylić na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu.
 
 
 
 
 
 
Zadbaj o naturalną równowagę skóry z kosmetykami do twarzy od marki YOPE.
 

Żel do twarzy 150 ml/59,99 zł
Serum 30ml/119,99 zł
Hydrolat 100 ml/ 39,99 zł
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar