2022-08-09

CIEKAWOSTKI

Jak na co dzień korzystać z numerologii?

Numerologia to nauka, która pokazuje, że za liczbami stoi wiedza. Cyfry tworzą świat i towarzyszą ludziom już od wieków. Wyznaczają rytm dnia, określając przełomowe momenty. Osoby otwarte na tę wiedzę mogą informacje uzyskane z portretu numerologicznego wykorzystać do osiągania własnych celów. Czy to rzeczywiście się sprawdza? 

 
To nie jest zlepek bzdur, ale nauka, z której korzystano już w czasach starożytnych. Ulubioną dziedziną Pitagorasa była nie tylko matematyka, ale także numerologia, ponieważ uważał, że to liczby są najbliżej człowieka i trafnie określają jego życiowe moce. Poznając swoją liczbę numerologiczną, poznasz dokładnie swój charakter. Znajomość mocnych i słabych stron otwiera na akceptację i zrozumienie. Dzięki temu łatwiej zobaczysz swoją ścieżkę życiową. Jak jednak wykorzystywać wiedzę uzyskaną z cyfr na co dzień? 
 

Wybierz swój najlepszy dzień 

 
Jeżeli z pomocą numerologa wybierzesz swój szczęśliwy dzień, możesz łatwiej podjąć decyzję, czy w wybranym okresie podpisać umowę o przedłużenie pracy, czy lepiej się z niej zwolnić. Planujesz dzień ślubu? Sprawdź, w jaki miesiąc najlepiej celować. Pomagaj swojemu losowi i wybieraj takie przedziały czasowe na ważne wydarzenia z życia, które będą charakteryzować się dobrą wibracją. Każdy ma lepsze i gorsze dni, ale dzięki numerologii można się przygotować do niekorzystnych chwil, kiedy wszystko układa się nie po Twojej myśli. Łatwiej je przetrwasz, bo czasem lepiej coś odpuścić niż walić uparcie głową w mur. 
 
Numerologia par pomoże Ci znaleźć drugą połówkę, z którą stworzysz dobrą relację, opartą na wzajemnym szacunku i wspólnym osiąganiu celów. Chcesz otworzyć własny biznes, ale masz wątpliwości, czy to dobry czas? Postaw swój numerologiczny horoskop, a zobaczysz, co mówią liczby albo z czym będziesz musiał się zmierzyć. To wiedza, która pomaga – jest jak klucz, otwierający wiele drzwi. 
 

Określ osobistą wibrację, która będzie Cię prowadzić 

 

Matematyka to nauka najbliższa prawdzie, a liczby zawierają mnóstwo informacji o człowieku. Są jak mapa drogowa, która pokazuje Ci, kiedy przyspieszyć, a kiedy zwolnić – wyznacza Twój osobisty rytm. Czujesz, że czasem możesz przenosić góry, a innym razem czego się nie dotkniesz, rozsypuje się w pył? O to chodzi w numerologii – znajduj wibracje, które Cię wyniosą na szczyt, a przeczekaj te, które są niekorzystne. Jak je wyznaczyć? Skontaktuj się z profesjonalnym numerologiem, który podpowie, jak obliczać takie wartości. 
 
Twoja osobista wibracja dnia to suma wybranej wibracji dnia i drogi życia. Za pozytywne uważa się 4, 5, 6, 7, 8 oraz 9, niekorzystne zaś to 1,2 oraz 3. W tych ostatnich cyfrach na pierwszy plan wysuwa się ego, więc unikaj kłótni i opiniotwórczych rozmów. Nie zawieraj umów i nie zwalniaj się z pracy, ponieważ wszelkie decyzje mogą być dla Ciebie teraz niekorzystne. Najlepiej przystopuj i skoncentruj się na książce, medytacji i samorozwoju. W tych dniach uważaj też na swoje zdrowie. 
 
 
Numerologia do niczego nie zmusza – sam decydujesz, czy ją stosować w życiu, czy nie. Możesz na niej polegać regularnie lub tylko od święta. W doskonaleniu wiedzy o sobie znajduj złoty środek. Nawet taka nauka musi charakteryzować się balasem i zrównoważeniem. 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar