2022-07-31

Usta

Nowość od M·A·C - pomadka Powder Kiss Velvet Blur

Przedstawiamy najodważniejszą dotychczas odsłonę Powder Kiss – nową pomadkę w sticku M·A·C Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick.

 

 

Ta wspaniała, nowoczesna formuła zawiera mocniejszy, czystszy i nieco bardziej frywolny pigment niż słynne siostry Powder Kiss. Zapewnia 12 -godzinną trwałość stylowego i odważnego ko loru. Już jedno aksamitne pociągnięcie tworzy ultralekki efekt, natomiast wszyscy miło śnicy Powder Kiss na pewno docenią możliwość stopniowania poziomu krycia.
 
Odkryj zawoalowaną wyrazisto ść: Velvet Blur po sia da wszystkie cechy jedwabistej zmysłowo ści, charakterystycznej dla pomadek M·A·C Powder Kiss. Jednak tym razem kremowa konsystencja zawiera mocniejsze uderzenie pluszowego pigmentu o subtelnie matowym wykończeniu. Co więcej, formuła pomadki Powder Kiss dzi ała dwutorowo – im więcej warstw nałożysz, tym bardziej miękkie, gładkie i elastyczne stają się Twoje usta. Możesz równocześnie cieszyć się kryjącym odcieniem oraz dogłębnym nawilżeniem – natychmiastowym i długotrwałym. „Nowy pro dukt z linii Powder Kiss je st zarówno lekki, jak i wyrazisty, a jegokolor sprawia, że nie da się go nie zauważyć” - mówi Dom inic Skinner, M·A·C Global Senior Artist.
 
 
 
 
Połączenie lekkiej konsystencji z intensywnym kryciem i komfortem noszenia wymaga nie lada techniki: właśnie dlatego opracowaliśmy trio inteligentnych pudrów Moisture -Encapsulated Powders, które otulają pigmenty nawilżającą otoczką, wygładzający żel Smoothing Elastomer Gel, który zapewnia poślizg i całodzienny komfort o raz pigmenty Ultra -Refined Pigments,dobrane pod kątem doskonałej przyczepności do ust, niezbędnej dla uzyskania efektu nieblaknącego koloru.
 
Pomadki zostały stworzone z myślą o całodziennej trwałości i pielęgnacji – nie rozmazują się, nie osiadają w liniach ust, nie łuszczą się i nie blakną. Dzięki nim możesz w pełni wykorzystać swoją kreatywność. Bez żadnych kompromisów. „Uwielbiam elegancję, jaką ta formuła nadaje ustom” – mówi Skinner. „Intensywny pigment rozprowadza się niczym balsam do ust, a jednocześnie tworzy wyrafinowane wykończenie rodem ze złotej ery Hollywood – elegancja czerwonego dywanu, która zachwyca niezależnie od okazji.”
 
Wysoki kunszt to cecha charakterystyczna naszej nowej pomadki w wąskim sztyfcie. VelvetBlur precyzyjnie dopasowuje się do konturu ust i umożliwia aplikację pomadki dosłownie zawsze i wszędzie. A ponieważ w M·A·C wierzymy, że ko lor to najpiękniejsza fo rma ekspresji, linia Velvet Blur zawiera aż 12 stworzonych przez artystów stylowych odcieni – niezwykle efektownych, a jednocześnie dopełniających mgliste, matowe wykończenie. „Doświadcz pełnego rozkwitu gamy kolorystycznej, od soczystej czerwieni aż po mleczne neutrale” – mówi Regan Rabanal, Dyrektor ds. Edukacji M·A·C w regionie APAC. „Tej wiosny sięgaj po swoje wraz z pomadką Velvet Blurnn– która, niczym najlepsza przyjaciółka, dotrzyma Ci kroku zarówno w dzień, jak i w nocy”.
 
Jak mówi Skinner: „Więcej nawilżenia. Więcej pigmentu. Więcej miękkości. Więcej wyrafinowania". I jak tu się w nich nie zakochać?
 
 
 
 
M·A·C POWDER KISS VELVET BLUR SLIM STICK
POWDER KISS VELVET BLUR
 
Devoted To Danger Jasny pomarańczowo-czerwony
Ruby New Żywy niebieski-czerwony
Mull It Over Brudny brzoskwiniowy
Over The Taupe Stonowany brudny beż
Sweet Cinnamon Stonowany brzoskwiniowy beż
Stay Curious Różowa czerwień
Sheer Outrage Grejpfrutowy róż
Brickthrough Ciepły, pudrowy róż
Wild Sumac Ciepły czerwono-jagodowy
Gingerella Jasny pomarańczowo-koralowy
Hot Paprika Jasny, żywy pomarańcz
Sorry Not Sorry Brudny, dyniowy pomarańcz
 
 
Sugerowana cena detaliczna: 140 PLN
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar