2022-07-28

Pielęgnacja ciała

Niech każdy krok będzie Twój!

 Dezodoranty do stóp i butów Nivelazione®

 
Wysoka temperatura latem, często prowadzi do nasilenia się krępującej dolegliwości, jaką jest nadmierna potliwość. Jedną z newralgicznych części naszego ciała, podatną na zwiększone wydzielanie potu są stopy. Często towarzyszy temu nieprzyjemny zapach, który znacznie wpływa na obniżenie komfortu i pewności siebie. Skutecznym sposobem walki z tym problemem, jest stosowanie odpowiedniego preparatu redukującego pocenie i jednocześnie neutralizującego przykry zapach. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku dezodoranty do stóp i butów Nivelazione®, które zostały opracowane z myślą zapewnieniu świeżości, ochrony i kontroli zapachu już od pierwszej aplikacji. Szeroka gama produktów, pozwoli wybrać ten właściwy.
 
 
 
 
 
 
 
Dezodorant do stóp 4w1 Nivelazione®
Wyjątkowo skuteczny dezodorant wzbogacony o technologię neutralizacji zapachu i ekstrakt z szałwii. Dzięki długotrwałemu działaniu zapewnia niezawodną ochronę oraz wspomaga zachowanie odpowiedniej higieny i pielęgnacji skóry stóp nawet z problemem grzybicy. Neutralizuje nieprzyjemny zapach potu i zapobiega jego nawrotom. Skutecznie likwiduje nadmierne pocenie, działa antybakteryjnie oraz utrzymuje stopy suche i świeże przez cały dzień. 
 
Dezodorant do stóp i butów Nivelazione®
Multifunkcyjna formuła dezodorantu o długotrwałym działaniu, dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym o wysokiej skuteczności gwarantuje ochronę, pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny oraz przedłuża świeżość butów i stóp każdego dnia. Preparat działa przeciwpotnie, neutralizuje nieprzyjemny zapach potu i zapobiega jego powstawaniu, wykazuje właściwości antybakteryjne oraz błyskawicznie odświeża stopy i obuwie. 
 
 
 
Dezodorant do stóp dla kobiet Nivelazione®
Preparat opracowany z myślą o nadmiernie potliwej skórze stóp, a jednocześnie delikatnej i wrażliwej. Dezodorant pomaga w zachowaniu odpowiedniej ich higieny i pielęgnacji każdego dnia. Zapewnia niezawodną i długotrwałą ochronę, działając równocześnie na czterech poziomach: redukuje nadmierne pocenie, skutecznie chroni przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu, utrzymuje stopy suche do 12h oraz intensywnie odświeża, pozostawiając subtelny zapach. 
 
Dezodorant do butów dla mężczyzn Nivelazione® for men
Preparat pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny męskich stóp oraz błyskawicznie odświeża obuwie. Aktywny bloker zapachu działa dezodorująco i skutecznie redukuje nadmierne pocenie, neutralizuje nieprzyjemny zapach potu i zapobiega jego powstawaniu. Dermo-Protector zapewnia niezawodną ochronę oraz wspomaga pielęgnację skóry z problemem grzybicy. Natomiast mięta pieprzowa intensywnie odświeża, pozostawiając długotrwałe uczucie świeżości i komfortu. 
 
 
 
 
 
 
Nivelazione® Dezodorant do stóp 4w1: 17,49 zł/ 180 ml
Nivelazione® Dezodorant do stóp i butów: 17,49 zł/ 180 ml
Nivelazione® Dezodorant do stóp dla kobiet: 17,49 zł/ 180 ml
Nivelazione® for men  Dezodorant do butów dla mężczyzn: 17,49 zł/ 180 ml
 
 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar