2022-07-19

Bielizna

Biustonosze, które dobrze powiększają mały biust

Lubisz swoje piersi, ale chcesz, by czasem wyglądały na większe? Koniecznie sięgnij po biustonosze, które optycznie podwoją ich rozmiar. Dzięki nim w magiczny i błyskawiczny sposób powiększysz swój biust. Jakie staniki wybierać, by gwarantowały efekt push-up? 

 
Bielizna dedykowana piersiom, która dobrze je podnosi i zbiera, nie jest jedynie przeznaczona dla posiadaczek małego biustu. Zdarza się, że biust traci swoją jędrność i opada, dlatego ratunkiem dla seniorek, kobiet po ciąży czy pań, które nie dbały wystarczająco o skórę, są biustonosze push-up. Oto 3 warianty, które ładnie wyeksponują i powiększą piersi. 
 

Biustonosze push-up 

 
To klasyka – krój stanika w stylu push-up jest wspomagany przez wyjmowane poduszeczki lub wszyte w miseczki silikonowe wkładki. Tworzą one efekt powiększenia, ale nie modelują i nie zbierają piersi. Na rynku znajdziesz wiele takich wariantów – zapinane z przodu i z tyłu, z gładkim lub dekoracyjnym wykończeniem, z cienkimi i szerokimi ramiączkami lub w wersji bez ramiączek. Nowością są biustonosze double push-up, które gwarantują skuteczne powiększenie piersi o dwa rozmiary! Są jednak dość sztywne, dlatego lepiej zachować je na specjalne wyjścia. 
 

Biustonosze plunge

 
To modele, które zostały stworzone z myślą o głębokich dekoltach. Wyposażone są w specjalnie obniżoną część mostkową znajdującą się między miseczkami. Łączenie fiszbin w takim modelu znajduje się na mostku. Staniki plunge zbierają piersi do środka i unoszą do góry, a głębokie wcięcie podkreśla krągłości. Są najczęściej usztywniane wkładem gorseciarskim, a w przeciwieństwie do push-upów można spotkać także ich miękkie wersje z koronkową miseczką.
 

Biustonosze half-cup 

 
Staniki typu half-cup, popularnie nazywane balkonetką – mają dość wysoki mostek, co przekłada się na lepszy efekt podtrzymania biustu. Linia miseczek oraz mostka jest niemal równa, a stanik zakrywa około ¾ piersi, odsłaniając ich górną część. Biustonosz half-cup ma dawać efekt zebrania i uniesienia piersi. W efekcie noszenia balkonetki biust w wydekoltowanych bluzkach i sukienkach jest pięknie uformowany i zaakcentowany! Piersi wyróżniają się znacznym uniesieniem do góry, co optycznie je powiększa. 
 
Innym sposobem, by podnieść biust jest zastosowanie specjalnych plastrów, które sprawiają, że piersi są jędrne i kształtne. Sprawdzają się przy kreacjach z głębokim dekoltem lub wyciętymi plecami. Są niewidoczne pod ubraniem i łatwe w obsłudze, ponieważ przykleja się je pod biustem i podnosi do pożądanej wysokości, a następnie dokleja drugą krawędź. Klasycznym rozwiązaniem jest jednak biustonosz. W powiększaniu piersi ważny jest rozmiar stanika – musi być idealnie dopasowany, by w estetyczny i prawidłowy sposób eksponował biust. 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar