2022-07-15

Napoje

Naturalnie zielona, ale owocami podkręcona!

 NOWOŚCI w linii zielonych herbat Herbapol

Jest nazywana najstarszym napojem świata i od wieków cieszy się w pełni zasłużoną popularnością. Doceniają ją zwłaszcza ci, którzy przywiązują wagę do zdrowego trybu życia. Ma wyjątkowe walory smakowe, ale i szczególnie dobroczynne właściwości. Zielona herbata, bo o niej mowa, to jedna z tych, po które sięgamy najchętniej. W wersji klasycznej cechuje ją lekka goryczka, doceniana przez koneserów wyrafinowanych smaków. Inni preferują ją w wersji złagodzonej dodatkiem owoców. Wszystkie te propozycje znaleźć można w asortymencie herbat zielonych marki Herbapol. W linii  pojawiły się teraz dwie nowości w formie ekspresowej – Herbata zielona z maliną oraz Herbata zielona z cytryną. 
 
Za ojczyznę zielonej herbaty uchodzą Chiny. To właśnie mieszkańcy Państwa Środka jako pierwsi docenili jej finezyjny smak oraz dobroczynne właściwości. Dziś jest parzona niemal w każdym zakątku globu, dostarczając wyjątkowych wrażeń smakowych i pozytywnie wpływając na nasze ciała i umysły. Dzięki krótszemu procesowi produkcji, w którym utlenianie zebranych liści herbaty zostaje zatrzymane, utrzymują one zielonkawy kolor. Napar ma bardziej subtelną barwę, a także smak wyraźnie odmienny od klasycznej herbaty czarnej. Aby nie stracić nic z wyjątkowych walorów zielonej herbaty, nie należy zalewać jej wrzątkiem, a samo parzenie powinno trwać ok. 2-3 minuty. 
 
 
 
 
 
 
Charakterystyczny smak zielonej herbaty, z lekką nutą goryczki, ma szerokie grono miłośników. Jednak wiele osób z przyjemnością sięga również po takie warianty, w których ulubione owoce delikatnie łagodzą klasyczny smak zielonej herbaty. W asortymencie Herbapolu właśnie pojawiły się dwie takie propozycje. Herbata zielona z cytryną pysznie orzeźwia, dlatego świetnie sprawdzi się także podczas letnich dni. Odświeżająca nuta cytrusowa ciekawie przełamuje tu niepowtarzalny smak zielonej herbaty. Natomiast Herbacie zielonej z maliną wyjątkowego charakteru dodają pachnące latem owoce maliny. To ciekawa, a przy tym harmonijna kompozycja smaków, która z pewnością zachwyci amatorów naturalnej, subtelnej słodyczy. Oba warianty powstały ze składników najwyższej jakości. Dzięki formie ekspresowej, herbaty można przygotować szybko i wygodnie. 
 
W linii herbat zielonych ekspresowych Herbapol dostępne są także: klasyczna Herbata zielona oraz Herbata zielona kwitnąca wiśnia
 
Herbaty zielone Herbapol są dostępne w sklepie online Herbapol-Lublin, a także w sklepach spożywczych, super- i hipermarketach na terenie kraju.
 
Cena: ok. 4,99 zł/opakowanie (34 g/20 torebek x 1,7 g)
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar