2022-07-14

Twarz

Olejowe serum vitamin C od Lovem Clinic

Moc najsilniejszych na świecie antyoksydantów i najwyższe dopuszczalne w kosmetykach stężenie witaminy C to baza nowego Intensywnego olejowego serum VITAMIN C  z serii LOVEM CLINIC. 20 % czystej witaminy C w jej najbardziej stabilnej, estrowej i skutecznej formie TETRA zapewnia skórze promienne rozświetlenie, ochronę i aktywną regenerację. 

 

 

 
 
Vitamin C to ukierunkowane serum przeciw starzeniu się skóry, które aktywnie zwiększa produkcję kolagenu, rozświetla i dodaje blasku, a także oczyszcza pory i minimalizuje przebarwienia, aby ukazać gładszą i jaśniejszą cerę. Jego receptura bazuje na połączeniu najsilniejszych na świecie  antyoksydantów w optymalnych dla cery stężeniach : 20% witaminie C TETRA , 3,5 % witaminie E, 1% koenzymie Q10, 1% bakuchiolu,  a także likopenie, rumianku i kurkumie
 
Cena: 297 zł / 30 ml  i 227 zł / 15 ml
 
 
Innowacyjna, rozpuszczalna w tłuszczach, olejowa, trwała postać witaminy C – tetraizopalmitynian askorbylu ( TETRA)  to niezwykle skuteczny i  bezpieczny przeciwutleniacz, który neutralizuje wolne rodniki i chroni skórę przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Stosowany miejscowo stymuluje biosyntezę kolagenu, dzięki czemu cera staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Dodatkowo rozjaśnia istniejące przebarwienia, ujednolicając w ten sposób pigmentację.
 
Wysoką skuteczność serum zapewniają także zawarte w nim pozostałe potężne antyoksydanty o wielokierunkowym oddziaływaniu : witamina E, która łagodzi, chroni i nawilża, bakuchiol, który skutecznie eliminuje oznaki starzenia, poprawiając sprężystość i elastyczność skóry , koenzym Q10 sprzyjający spłyceniu zmarszczek, kurkuma działająca przeciwzapalnie i antybakteryjnie, a także bisabolol – łagodzący składnik pozyskiwany poprzez destylację olejku eterycznego z kwiatów rumianku niemieckiego oraz likopen - przeciwdziałający fotostarzeniu skóry i poprawiający jej nawilżenie i jędrność. 
 
 
Serum Vitamin C jest pierwszym produktem nowej profesjonalnej linii Lovem CLINIC. Serum przeznaczone jest do codziennego stosowania, dla każdego typu skóry. Jest bezpieczne dla kobiet w  ciąży i mam karmiących piersią. Świetnie sprawdzi się na letni dzień chroniąc przed skutkami promieniowania UV.
 
 
www.lovem.eu
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar