2022-07-08

Włosy

Sposób na piękne włosy. Poznaj metodę OMO z aplikacją OnlyBio!

Metoda OMO to rytuał, który wprowadza pielęgnację włosów na wyższy poziom i przynosi spektakularne efekty. Pod tym skrótem kryją się słowa: odżywka-mycie-odżywka, co oznacza, że ta metoda opiera się o minimum trzy produkty, w którym kluczową rolę, obok szamponu, odgrywają aż dwie odżywki. OMO to także sekret pięknego wyglądu i doskonałej kondycji włosów prawdziwych włosomaniaczek. Warto wziąć z nich przykład i wprowadzić tę metodę do swojej rutyny pielęgnacyjnej! Jak zacząć przygodę z OMO? Jaki powinien być pierwszy krok i kolejne etapy w planie pielęgnacyjnym? Jak dobrać produkty? Odpowiedzi na te i inne nurtujące Cię pytania w zakresie świadomej pielęgnacji włosów znajdziesz w nowej, innowacyjnej aplikacji mobilnej OnlyBio Stories!

 
Kluczem do właściwej pielęgnacji włosów jest pełna odpowiedź na ich wszystkie potrzeby. Metoda OMO jest tutaj niezawodna! To rytuał mycia włosów, który zapewni ich optymalne odżywienie, nawilżenie i gładkość, a zarazem nie uszkodzi włosów. Jak to wygląda w praktyce? W pierwszym etapie OMO - w zależności od kondycji włosów - nakładamy na włosy poniz˙ej uszu odżywkę proteinowa? ba?dz´ humektantowa?. Następnie, kiedy odz˙ywka w dalszym cia?gu jest na włosach, delikatnie, bez zbe?dnego tarcia należy umyć skóre? głowy. Po spłukaniu czas na nałożenie drugiej odz˙ywki na włosy. Kluczowe jest jednak to, z˙eby nie nakładac´ tej samej odz˙ywki przed i po myciu. Co jeszcze warto wiedzieć? 
 
 
 
 
Równowaga PEH dla pięknych włosów 
 
Niezwykle istotna dla pięknych włosów jest także równowaga składnikowa. Dla zdrowego wzrostu włosy potrzebują kompletu składników odżywczych: protein, emolinetów i humektantów (PEH), których balans wygładzi włos, domknie łuskę czy wydobędzie skręt. Pielęgnacja oparta na równowadze PEH pozostawia włosy w idealnej kondycji - efekt to błyszczące, sypkie, miękkie i elastyczne, wyglądają zdrowo, nie kruszą się i nie łamią. 
 
OnlyBio Stories, czyli OMO bez tajemnic 
 
Pielęgnacja włosów metodą OMO sprawia, że włosy dają z siebie wszystko, co najlepsze, a z czasem robią się mniej wymagające. Warto więc wprowadzić ją do swojej rutyny pielęgnacyjnej. Metoda OMO nie jest trudna w zastosowaniu, ale jest kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę. Aby dawała jak najlepsze efekty, warto sięgnąć po wsparcie, oparte na indywidualnym podejściu! Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze świadomą pielęgnacją włosów i chcesz wiedzieć więcej o metodzie OMO i nie tylko, skorzystaj z eksperckiej pomocy. Znajdziesz ją w pierwszej na polskim rynku beauty bezpłatnej aplikacji mobilnej, która umożliwia zbudowanie swojego spersonalizowanego programu pielęgnacji włosów - OnlyBio Stories. Tutaj nie tylko poznasz podstawy OMO, dowiesz się, jak poprawnie myć włosy tą metodą, czy jaką wybrać do niej odżywkę, ale i wiele więcej. To aplikacja, która umożliwia również stworzenie indywidualnego planu pielęgnacji włosów na każdy dzień. Taki plan, opracowany z najwyższą starannością, w którym żaden produkt nie pojawia się przypadkowo, pomoże właściwie zadbać o skórę głowy, włosy i osiągnąć cele pielęgnacyjne. 
 
 
 
 
 
Aplikacja do pobrania dostępna jest w Google Play oraz App Store. 
https://play.google.com/store/apps/details?id=life.onlybio.stories 
https://apps.apple.com/us/app/onlybio-stories/id1625287081?platform=iphone 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar