2022-06-29

Pielęgnacja ciała

Zabieg na pośladki, płaski brzuch i smukłe nogi – z czego najlepiej skorzystać?

Zgrabna pupa, płaski brzuch oraz smukłe nogi to marzenie większości kobiet. Niektóre dążąc do celu, ćwiczą ciężko na siłowni, co niestety nie zawsze daje oczekiwane wyniki. Co zrobić, aby osiągnąć swój cel, jak się wspomóc?

 

 

 

 

 

Karboksyterapia – zabieg z użyciem medycznego dwutlenku węgla

W Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address jednym z zabiegów przeprowadzanych w celu zapewnienia poprawy jędrności skóry, usunięcia rozstępów, poprawy jędrności pośladków, uzyskania płaskiego brzucha i smukłych nóg jest zabieg karboksyterapii.

Brak ruchu oraz niezdrowy tryb życia ma ogromne wpływ na stan pośladków, z czasem brak im jędrności stają się obwisłe. To samo spotyka skórę brzucha oraz nóg, szczególnie uda, które tak jak i pośladki naznaczone są problemami związanymi z cellulitem. Siedzący tryb życia i brak aktywności oraz dieta bogata w tłuszcze, sole i cukry niestety nie pomagają w uzyskaniu oczekiwanego efektu, wręcz przeciwnie. Aktywność fizyczna bardzo wspiera wygląd brzucha, pupy oraz nóg, niemniej powinna być prowadzona pod okiem trenera.

Tak jak ćwiczenia dadzą efekt po długim czasie, tak karboksyterapia jest zabiegiem modelującym sylwetkę, który zalecany jest w ilości od 6 do 12 zabiegów wykonywanych mniej więcej 2 razy w tygodniu.  Pierwsze pozytywne zmiany zauważa się już po po około 5 zabiegach , w zależności, w jakiej części ciała zabieg został wykonany.

Jakie jeszcze zabiegi można wykorzystać?

Oczywiście karboksyterapia nie jest jedynym z zabiegów, z których można skorzystać. Beauty Address oferuje również takie zabiegi, jak:

  • masaż próżniowo drenujący – to skuteczny sposób na redukcję cellulitu oraz tłuszczu, wykonywać można go na całe ciało lub wybrane jego części;
  • endermologia LPG Alliance – modelowanie sylwetki obejmujące ciało i twarz;
  • lipoliza iniekcyjna – to kolejna metoda modelowania sylwetki;
  • fala akustyczna Storz Medical – to silne uderzenie w cellulit i tłuszcz, zabieg wykonuje się na uda, brzuch, pośladki oraz ramiona;
  • Onda efect Coolwaves – wykorzystujący unikalne mikrofale; redukuje tkankę tłuszczową i ujędrnia skórę
  • Schwarzy – wzmocnienie mięśni i redukcja masy ciała;
  • Icoone Laser 2 – zabieg idealny, jeśli chcesz spowolnić starzenie się skóry i poprawić jej napięcie.

Lista zabiegów jest długa, w wybraniu odpowiedniego dla Ciebie pomogą ci profesjonaliści z Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address. Wystarczy umówić się na konsultację, podczas której zostaną omówione propozycje i działania.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar