2022-04-28

Moda ślubna

Jaką biżuterię wybrać w dniu śluby? Dla panny młodej, druhen i gości weselnych

Na stylizacje ślubne i weselne składają się nie tylko ubrania i obuwie, należy zadbać również o dobór właściwych dodatków. Nie może zabraknąć oczywiście biżuterii, która stanowi praktyczną ozdobę. Obecnie można liczyć na ogromny wybór, więc nie ma problemu z dopasowaniem dodatków biżuteryjnych do stroju i okazji. Odważna biżuteria świetnie sprawdza się na imprezę, ale na ślub i wesele zdecydowanie lepsze będą delikatne bransoletki, kolczyki i naszyjniki. Przydadzą się one zarówno pannie młodej, jak i druhnom oraz pozostałym gościom weselnym.

 

 

Jaka będzie odpowiednia biżuteria dla osób wybierających się na ślub i wesele?

Ślub i wesele to niezwykle istotne wydarzenia, które wymagają stworzenia odpowiedniej stylizacji. W celu jej dopełnienia sięga się po rozmaite dodatki biżuteryjne, pełniące funkcję dekoracyjną. Powinny zostać odpowiednio dobrane do stroju, aby wszystko do siebie pasowało i tworzyło spójność stylizacyjną. Można śmiało postawić na ozdoby pozwalające wyróżniać się z tłumu, ale nie należy przesadzać z ich ilością i wielkością. Nieco inna biżuteria sprawdzi się na uroczystość weselną niż wystrzałową imprezę karnawałową. Na ślubie ma błyszczeć przede wszystkim panna młoda, ale druhny i pozostali goście również mogą pozwolić sobie na efektowne dodatki biżuteryjne. Zawsze trzeba zachować umiar, aby nie wyglądać niczym bożonarodzeniowa choinka. Obwieszanie się bransoletkami, naszyjnikami i kolczykami nie jest dobrym pomysłem. Stylizacja powinna być dopasowana do stylu uroczystości. Można przebierać w biżuterii zarówno eleganckiej, jak i sztucznej. Na szczególną uwagę zasługują dodatki wykonane ze złota i srebra, w połączeniu z kamieniami szlachetnymi prezentują się bardzo efektownie. Można również pozwolić sobie na nieco ekstrawagancji w doborze biżuterii na wesele.

Jak dobrać odpowiednie dodatki biżuteryjne na ślub i wesele?

Jako że biżuteria wykonana ze złota i srebra to niemały wydatek, można postawić na coś tańszego, bez utraty na jakości i estetyce. Świetnie sprawdza się uniwersalna biżuteria ze stali chirurgicznej, która nie powoduje alergii, jest niemalże niezniszczalna. Będzie to długoterminowa inwestycja. Wspaniałym wyborem są delikatne bransoletki handmade, które zachwycają starannością wykonania, niepowtarzalnością, wysokimi walorami estetycznymi i użytkowymi. Rękodzieła to idealna opcja, jeśli ktoś chce wyróżniać się na tle pozostałych gości weselnych. Wiele panien młodych decyduje się na wynajęcie ekskluzywnej biżuterii, aby zachwycać wszystkich zgromadzonych i pięknie się prezentować na zdjęciach. Przy wyborze dodatków biżuteryjnych należy mieć na uwadze to, aby zostały one dopasowane do sukni. Diadem we włosach to opcja dla panny młodej. Druhny powinny zadbać o to, aby ich biżuteria była spójna. Dojrzałym paniom poleca się ciężkie i dostojne ozdoby. Z kolei dla nastolatków idealna jest lekka i modna biżuteria młodzieżowa. Warto też zadbać o dobranie dodatków do dekoltu. W przypadku wzorzystego stroju biżuteria powinna być delikatna, minimalistyczna.

 

 

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar