2022-04-19

DEKORACJA WNĘTRZ

Kilka pomysłów, kiedy chcemy zrobić kubki na zamówienie

Wydarzenie branżowe niebawem, a pomysłów na wyjątkowe kubki reklamowe wciąż niekiedy brak. Doskonale to rozumiemy i właśnie dlatego postanowiliśmy przygotować dla was krótki przegląd najpopularniejszych metod zdobienia ceramiki reklamowej, które z pewnością zainspirują was do dalszych działań. Jakie kubki z nadrukiem zamówić? Sprawdzamy!

 

 

 

Ceramika reklamowa, czyli tani i skuteczny nośnik reklamy

O gadżetach reklamowych część z was na pewno wcześniej słyszała. Mówi się, że stanowią one skuteczny nośnik, który nie tylko odpowiada za promocję marki, ale także jej wizerunek oraz generowane zyski. My nie możemy się z tym nie zgodzić! Biznesowe upominki z logo dopasowane do rangi wydarzenia czy potrzeb naszych odbiorców niosą ze sobą multum korzyści, a wszystko to za sprawą ich funkcjonalności. Trafiony gadżet będzie przydatny w wielu sytuacjach, a klient, który go otrzymał, jeszcze nie raz do was powróci. Ciekawym rozwiązaniem jest ceramika reklamowa, w tym właśnie filiżanki reklamowe, klasyczne kufle z logo czy oryginalne kubki PRL, które jeszcze kilkanaście lat temu gościły w każdym barze mlecznym. Dziś możecie zamówić wysokiej jakości kubki z nadrukiem i cieszyć się świetnymi rezultatami, jakich niekiedy nie da nawet płatna kampania reklamowa w social mediach. Zanim jednak będzie mogło to mieć miejsce, nie pozostaje nic innego, jak zaprojektować firmowy gadżet. Wraz z rozwojem technologicznym na rynku zaczęły pojawiać się coraz to nowsze i lepsze metody zdobienia kubków reklamowych, które zmieniają zwykły przedmiot w coś niebywałego. Zobaczcie sami, jak zaprojektować kubki z nadrukiem!

Magic Mug

W poszukiwaniu pomysłów na oryginalne kubki reklamowe nie zapominajcie, że najlepsze rozwiązania są tuż pod waszym nosem. Technologia zdobienia kubków Magic to prawdziwa perełka, której nie sposób pominąć w naszym najnowszym zestawieniu. Magiczne kubki wręcz proszą się o zamówienie! Są niebywale gustowne, a zarazem tak tajemnicze. Warstwa wierzchnia zniknie tuż pod wpływem wysokiej temperatury, by nadruk docelowy znajdujący się na warstwie spodniej mógł wreszcie się ukazać. Kubki Magic możecie śmiało wykorzystać w trakcie targów pracy lub wręczyć je zaufanym pracownikom.

Hand Made

Uwielbiamy zdobienia dodatkowe i mamy nadzieję, że wy także. Hand Made to tylko na pozór zwyczajne rozwiązanie, niczym niewyróżniające się na tle pozostałych technologii. Polega na ręcznym malowaniu rantów za pomocą specjalnych farb ceramicznych, które cechują się dużą odpornością na uszkodzenia. Pomalowany rant niewątpliwie wyróżni was na tle konkurencji, zwłaszcza jeżeli zdecydujecie się na stylowe kubki PRL, które w ostatnim czasie odbiły się głośnym echem. Klasyczny kubek z logo niebawem pozwoli wam obserwować pierwsze rezultaty. Niby drobny szczegół, a robi wrażenie!

Sprawdź ofertę na ceramika-reklamowa.com.pl i zamów kubki PRL.

Art Print

Mówiąc o ceramice reklamowej i metodach jej zdobienia, nie sposób pominąć Art Print. Wysokiej jakości nadruk sublimacyjny nanoszony za pomocą specjalnej kartki jeszcze nie raz was zachwyci. To pewne! Kubki reklamowe Art Print cechują się świetną trwałością i jeszcze lepszym designem. Mogą być myte w zmywarce przez około 1000 cykli bez obawy i utratę swojej żywotności. Nadrukowana grafika pozostanie na swoim miejscu przez długi czas, a wy nie będziecie musieli martwić się o nic więcej. Kubki Art Print to idealna propozycja dla wielbicieli gustownych upominków.

Sensitive Touch

Kojarzycie kubki reklamowe z wklęsłymi elementami? To właśnie metoda Sensitive Touch, która polega na piaskowaniu powierzchni ceramiki reklamowej. Niezwykle gustowny efekt zapewnia niepowtarzalność i nietuzinkowy charakter nowych upominków biznesowych. Aby jednak nie było zbyt nudno i zwyczajnie, możecie uzupełnić Sensitive Touch o technikę Cristal Touch. Naklejone na powierzchni błyszczące kryształki sprawią, że klasyczny kubek stanie się czymś ekskluzywnym.

Jakie kubki reklamowe wybrać? To już zależy! Wybór jest ogromny, a wam nie pozostaje nic innego, jak dopasować nowe gadżety do charakteru marki oraz wartości, jakie pragniecie przekazać.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar