2022-04-06

Biżuteria

Słońce i Księżyc zamknięte w biżuterii. Motyle i kolekcja Cosmic Love

Słońce i Księżyc inspirują ludzi od zawsze. To, co wydaje się nieosiągalne, tak naprawdę może być na wyciągnięcie ręki. Kolekcja Cosmic Love, stworzona przez artystyczną pracownię jubilerską Motyle, zamknęła w sobie kawałek nieba. Każda kobieta, która zdecyduje się na założenie pierścionków, naszyjników czy kolczyków, poczuje się wyjątkowo.

 

 

Każdy element Cosmic Love zawiera wygrawerowany cytat, który odnosi się do tego, co ponad naszymi głowami. Unikalne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki nabierają dzięki temu kosmicznej wyjątkowości. – Piękna biżuteria. Inna, oryginalna, tajemnicza – zwracają uwagę użytkowniczki.

Artystyczna pracownia jubilerska Motyle - kolekcja Cosmic Love

Unikatowa srebrna i złota biżuteria to sztuka, z której słynie autorska pracownia Motyle. Kolekcja Cosmic Love jest symbolem tego, co nas otacza, a także tego, czego nie widzimy… Ale przecież to, że czegoś nie widać, nie znaczy, że to nie istnieje – opisują wyjątkową kolekcję autorzy. Każdy pierścionek, kolczyk, naszyjnik i bransoletka są niezwykłe i w swój niespotykany sposób opisują otaczający nas świat. Autorska biżuteria odwołuje się m.in. do meteorów. Przywołuje także na myśl Słońce, Księżyc oraz nieznaną ludziom Czarną Planetę TrES2b. Kosmiczne nawiązania zauważalne są przede wszystkim w zjawiskowej fakturze i czerwonych zdobieniach. Unikatowe srebrne i złote elementy nabierają pozaziemskiego charakteru.

– Fantastyczna! Wprost nie można oderwać wzroku. Cała kolekcja jest naprawdę bardzo pomysłowa i piękna – mówią kobiety, które zdecydowały się na zakup unikalnej biżuterii Cosmic Love. Wyjątkowe kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki dostępne są w srebrnej i złotej wersji. Każdy posiada oryginalne zdobienie, obok których nie można przejść obojętnie.

 

 

 

Artystyczna pracownia jubilerska Motyle powstała w 2005 roku w Sopocie. Od początku zachwyca oryginalnością i unikalnością. Srebrne i złote pierścionki, naszyjniki i kolczyki tworzy Daria Jankowiak-Byczkowska. Autorka była wielokrotnie nagradzana i zdobyła zarówno polskie, jak i międzynarodowe laury. Współpracowała także z najlepszymi markami jubilerskimi

Cosmic Love oraz wszystkie inne kolekcje pracowni Motyle zamykają w sobie to co na Ziemi i ponad naszymi głowami. Każdy element biżuterii odwołuje się do natury i miejsca człowieka na świecie. Unikalne wytwory staną się doskonałym wyborem dla każdej odważnej i ceniącej oryginalność kobiety.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar