2022-02-15

Warto odwiedzić...

Białka Tatrzańska – noclegi dla miłośników zimy

Białka Tatrzańska to wioska położona niedaleko Zakopanego. Oddalona nieco od hałasu stolicy Tatr kusi przyjezdnych górską atmosferą, malowniczymi widokami, rozsądnymi cenami, a przede wszystkim – doskonale przygotowaną infrastrukturą dla miłośników narciarstwa czy snowboardingu. Odwiedź apartamenty Białka Tatrzańska i spędź wspaniałe ferie na stoku!

 

Pokoje Białka Tatrzańska – narciarze na wyciągu

 

 

Białka Tatrzańska jest przygotowana na przyjęcie nawet bardzo wymagających gości. Działają tu supermarkety, sklepy z lokalnymi wyrobami, restauracje różnego typu, atrakcje dla dużych i małych. Jeśli boisz się, że wypoczynek w małej miejscowości zmieni się w nudny koszmar, to na pewno nie miałeś do czynienia z tą niesamowitą wsią. Bliskość Zakopanego sprawia, że do Białki zjeżdżają turyści o różnych potrzebach i różnej zasobności portfela. Każdy z nich znajduje tu dokładnie to, czego oczekuje. Jedni spokój i górską przyrodę, inni – doskonałą infrastrukturę dostosowaną do swoich potrzeb w luksusowych apartamentach. Białka Tatrzańska z otwartymi ramionami przyjmuje wszystkich.

Apartament Białka Tatrzańska – wybierz się na stok

Wielu turystów, szukając miejsca na zimowy wyjazd, zwraca uwagę na to, by noclegi w górach były położone w pobliżu stoków narciarskich i tras zjazdowych. W końcu to głównie w celu uprawiania sportów zjeżdżają się tu ludzie. W pobliżu apartamentów w Białce Tatrzańskiej usytuowane są aż cztery ośrodki narciarskie. Co z pewnością ważne dla przyjezdnych, większość z nich objęta jest systemem wspólnych karnetów „Tatra Ski”. Oznacza to, że w ramach jednej opłaty możesz korzystać z wszystkich wyciągów dostępnych w różnych miejscach.

Największy Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska liczy 10 wyciągów i 15 tras zjazdowych. Dodatkowo z myślą o użytkownikach snowboardów zbudowano tu snowpark z dwoma torami przeszkód, a dla dzieci – tor snowtubingowy, na którym można zjeżdżać na dmuchanych oponach. Tuż obok położone są także Stacja Narciarska Kaniówka (z pięcioma wyciągami) i Wyciągi Narciarskie Bania Białka Tatrzańska (z czterema wyciągami). Łącznie wszystkie trzy ośrodki mają przepustowość wynoszącą aż 20 tys. osób na godzinę, którym do dyspozycji oddaje się ponad 20 km wspólnych tras!

Noclegi Białka Tatrzańska – wygoda i wypoczynek

Apartamenty Białka Tatrzańska kuszą przyjezdnych atrakcyjnymi ofertami – nie tylko cenowymi. Wybierając miejsce dla siebie, sprawdź, czy na pewno spełnia ono wszystkie Twoje wymagania. Jeśli marzy Ci się wysokiej jakości apartament do Twojej dyspozycji, w którym znajdują się zarówno sauna, jak i tradycyjna ruska bania, Białka Tatrzańska to strzał w dziesiątkę! W ofercie Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska znajdziesz strefę SPA z fińską sauną i strefą wypoczynku, a do tego saunę zewnętrzną i banię do wyłącznego użytku lokatorów.

Aby urlop był bardziej urozmaicony, do dyspozycji gości oddano także salę dla młodzieży z konsolą XboX i piłkarzykami, salę dla rodziców z projektorem multimedialnym, a także pokój zabaw dla dzieci – zarówno duży, jak i mały urlopowicz znajdzie coś dla siebie, gdy przemarznięty i zmęczony zejdzie ze stoku. Każdy apartament ma swoją własną kuchnię – domowe jedzenie możesz więc przygotować bez obaw, że będziesz tym komuś przeszkadzać. Jeśli jednak wolisz zjeść smaczne potrawy przygotowane przez kogoś innego, w apartamentach Białka Tatrzańska znajdziesz restaurację serwującą pyszne dania każdego dnia.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar