2021-12-29

ROZRYWKA

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Idealna komedia dla niej i dla niego! Już od 28 stycznia w kinach. Właśnie wtedy na ekranach zadebiutuje „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, kontynuacja komediowego hitu z gwiazdorską obsadą. W filmie występują: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Leszek Lichota oraz Karolina Bruchnicka.  Dzisiaj prezentujemy zwiastun i plakat. 

 

 
 
Zobacz zwiastun
 
 

 
 
 
 
FABUŁA
O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji! 
Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym „żyli długo i szczęśliwie”? W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka. 
 
Tytuł filmu nie jest tytułem wprost, ponieważ nie jest to opowieść tylko o facetach, ale również o ich kobietach. Ogólnie o pozycji współczesnego mężczyzny w dzisiejszym świecie. O tym, jakie kobiety nas otaczają, że są silne, wskazują drogę. Ale my – faceci – tacy jesteśmy, że jak już się nam raz pokaże, to idziemy, jak lokomotywa, po prostu potrzebujemy takiej zaczepki – mówi Mikołaj Roznerski
 
„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to film zabawny, ale momentami też poruszający. Każdy przefiltruje go przez siebie. Wydaje mi się, że historia jest uniwersalna i widzowie, którzy wybiorą się do kina, uszczkną sobie taki punkcik, o którym pomyślą: „A, to moje życie, to widziałem, to przeżyłem” – dodaje Karolina Bruchnicka.
 
 
 
 
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach, fot.Piotr Litwic
 
 
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach, fot. Marta Gostkiewicz
 
 
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach, fot. Marta Gostkiewicz
 
 
 
KONTYNUACJA HITU Z GWIAZDORSKĄ OBSADĄ
Po ogromnym sukcesie pierwszej części filmu  – „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, na planie ponownie spotkali się: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki oraz Leszek Lichota. Do obsady dołączyły Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka oraz Joanna Jarmołowicz. 
Pierwszą część serii, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, obejrzało w kinie 1,1 mln widzów, podczas pierwszej emisji telewizyjnej – 3,2 mln. Produkcja królowała również w serwisach VOD i na platformach streamingowych w Polsce. 
 
„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” wyreżyserował Sylwester Jakimow. Za scenariusz odpowiadali Alina Puchała, Adam Musielski i inni. Komedia to produkcja MTL Maxfilm. Film został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.
 
Film na ekrany kin trafi 28 stycznia.
 
***
 
8 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH 

Premiera: 28 stycznia 2022
 
Obsada: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Leszek Lichota Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka, Joanna Jarmołowicz, Piotr Polk, Michał Piela, Hanna Nowosielska, Feliks Matecki, Bartłomiej Nowosielski, Krzysztof Szczepaniak, Michalina Sosna, Dariusz Toczek, Sebastian Stankiewicz, Marek Dyjak, Henryk Gołębiewski, Monika Krzywkowska, Ewa Złotowska
Reżyseria: Sylwester Jakimow
Scenariusz: Alina Puchała, Adam Musielski i inni
Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski PSC
Scenografia: Monika Jagodzińska
Montaż: Marceli Majer GMP, Marcin Kot Bastkowski PSM
Kostiumy: Anna Męczyńska
Charakteryzacja: Sylwia Dynerowicz
Muzyka: Atanas Valkov
Dźwięk: Tomasz Wieczorek, Kacper Habisiak MPSE, Marcin Kasiński MPSE
Kierownik produkcji: Joanna Mokosa-Rykalska
Producent: Tadeusz Lampka
Produkcja: MTL Maxfilm
Dystrybucja: Next Film
Współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej
 
 

Komentarze (1)

Ewa (2022-01-15 17:33:11)
super
Jestem pega podekscytowana premierą filmu 8 rzeczy, już niedługo zobaczę i się porządnie wyśmieję :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar