2021-12-27

CIEKAWOSTKI

Sylwestrowa zabawa pod wodą? To możliwe!

Jak pożegnać rok 2021 w niepowtarzalny sposób? Gdzie można otworzyć szampana pod wodą i bawić się w rytm hitów z płetwami na nogach? Oczywiście w najgłębszym basenie w Europie! Jeśli kochasz sporty wodne to impreza sylwestrowa, którą przygotowuje DEEPSPOT jest właśnie dla Ciebie!

 

 


 
Nietypowy pomysł
Większość z nas, choć raz miała dylemat “Co robić w tym roku na Sylwestra?”. Jesteśmy zmęczeni klasycznymi propozycjami, które niczym nie różnią się od wydarzeń, na które można wybrać się w trakcie roku. Możliwości zazwyczaj jest kilka: można zostać w domu, wziąć udział w balu Sylwestrowym, czy wynająć dom w górach lub nad morzem. A gdyby tak choć raz zrobić coś nietypowego? Coś, co będzie pamiętać się przez długi czas? To pytanie zadali sobie przedstawiciele DEEPSPOT, czyli najgłębszego basenu w Europie. I tak oto pojawił się pomysł na jedyny w swoim rodzaju rodzaj powitania Nowego Roku - pod wodą! 
 
Jako pasjonaci nurkowania zastanawialiśmy się, co możemy zrobić wspólnie i kreatywnie, właśnie w Sylwestrową noc. Doszliśmy do wniosku, że nie ma rzeczy niemożliwych i rozpoczęliśmy przygotowania Sylwestra w naszym kompleksie. To idealny pomysł na powitanie Nowego Roku w gronie nurkowych przyjaciół - mówi Michał Kosut, Dyrektor DEEPSPOT. 

Na czym polega Sylwester pod wodą?
Każdy pasjonat nurkowania przyzna, że w wodzie można naprawdę ciekawie spędzać czas i nie trzeba koniecznie wyjeżdżać z kraju, aby mieć możliwość nurkowania na różnych głębokościach. Podczas Sylwestra pod wodą w na uczestników czekać będzie szereg atrakcji - począwszy od inauguracji oświetlenia tuby, podwodnego odliczania przed samą północą, po otwieranie szampana pod wodą i podwodną zabawę z muzyką z podwodnych głośników. Brzmi ciekawie, prawda? I tak też będzie! Sylwester dla amatorów nurkowania potrwa 3 godziny. Start 31 grudnia 2021 o godzinie 22:00.
 
Sylwestrowa zabawa nurkowa - dla kogo? 
Na Sylwestrowe Nurkowanie w Deepspot może zapisać się każda osoba posiadająca: licencję płetwonurka min. OWD lub ekwiwalent innej Organizacji Nurkowej, certyfikat Freediving minimum Level 1 SSI lub ekwiwalent innej Organizacji Nurkowej.
 
Warunkiem wzięcia udziału w nurkowaniu jest wykup wejściówki. Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy: https://bit.ly/SylwesterDeepspot
 
Gdzie powitasz Nowy Rok? 
DEEPSPOT to miejsce dla wszystkich fanów sportów wodnych i podwodnych. To obecnie najgłębszy tego typu obiekt w Europie, w którym można zanurkować aż na głębokość 45 m i 45 cm. DEEPSPOT dedykowany jest głównie dla osób, które marzą o nurkowaniu sprzętowym – Scuba Diving lub na zatrzymanym oddechu – Freediving, ale nigdy go nie próbowały. To idealne miejsce zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów, którym zależy na komforcie ciepłej, czystej wody i bezpiecznych warunkach do treningu.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar