2021-11-12

Pielęgnacja ciała

Jeden dla wszystkich

Nowy, suchy olejek Nuxe Huile Prodigieuse® Néroli o pielęgnuje nas na wielu poziomach. Pozostawia skórę i włosy pełne blasku a jego wyjątkowy zapach koi zmysły i pozwala wyciszyć emocje, sprawiając, że możemy głębiej odetchnąć i po prostu się uśmiechnąć. To prawdziwy produkt All in One łączący strefy beauty i wellness.

 
 
 
Pełen komfort
 
 
Skin fasting i skinimalizm to dwa mocno rozwijające się trendy beauty mające podobny cel: zmniejszenie ilości używanych produktów i składników. Głodówka dla skóry (czyli skin fasting) to radykalne ograniczenie kosmetyków przez co najmniej 3 tygodnie - tak aby dać szansę skórze się zregenerować, odzyskać naturalną równowagę i głęboko oczyścić z toksyn oraz obciążających składników kosmetyków. Skinimalizm to krok dalej, bo chodzi w nim nie tylko zmniejszenie ilości kupowanych produktów, ale także stawianie na ich najlepszą jakość. Czyli: mało, ale świetne. 
 
Dużo większy nacisk kładzie więc na czystość składników i pozyskiwanie ich w sposób zrównoważony, z szacunkiem dla środowiska. Nadmierna konsumpcja zostaje zastąpiona zdroworozsądkowym umiarem. Do tego dochodzi kolejna korzyść - produkty naturalne często mają także działanie wspierające nasze samopoczucie. Oferują nie tylko piękną skórę i włosy, ale wspierają nas również na poziomie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym. Takim produktem jest wielofunkcyjny olejek Nuxe Huile Prodigieuse® Néroli, który został zaprojektowany w celu uproszczenia pielęgnacji przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia produktów oraz zwiększeniu dobrego samopoczucia. 
 
 
Tajemnicze neroli
 
Olejek eteryczny neroli pozyskiwany jest wyłącznie z kwiatów drzewa gorzkiej pomarańczy. Według badań przeprowadzonych w ostatnich latach zapach neroli pomaga się zrelaksować, poprawia nastrój i zmniejsza uczucie niepokoju. Stosowany miejscowo na skórę olejek neroli pomaga ją ukoić i wyciszyć stany zapalne. Naturoterapeuci radzą mieć go w torebce i nakłada na punkty pulsu w ciągu dnia, aby poprawić nastrój i pozbyć się uczucia lęku. Neroli ma właściwości balansujące układ hormonalny, dlatego jest szczególnie przyjazny dla kobiet. Rozpylony w powietrzu ma właściwości zwalczające bakterie, grzyby i wirusy, ponieważ działa antyseptyczne i antybakteryjne. Olejek neroli użyty w Nuxe Huile Prodigieuse® Néroli zawiera 100% składników pochodzenia naturalnego, w tym 42% składników pochodzących z upraw ekologicznych. To wegańska formuła, która odżywia, naprawia i upiększa skórę oraz sprawia, że włosy są bardziej błyszczące.
 
 
Mistrzowska kompozycja
 
Suchy olejek Nuxe Huile Prodigieuse® Néroli to wyjątkowe połączenie cennych olejów roślinnych, poza neroli wykorzystano tu także organiczny olej ze śliwki Ente i organiczny olej sezamowy. Huile Prodigieuse® Néroli można używać do pielęgnacji twarzy - samodzielnie lub dodając do kremu, jest idealny także dla ciała - do masażu, rytuałów relaksujących i redukcji suchości skóry oraz uwaga: do niwelowania rozstępów. Ten olejek można też nakładać na końcówki włosów (szczególnie zimą kiedy nosimy czapki) albo stosować jako głęboko odżywczą kurację raz w tygodniu. 
 
 
 
 
 
CENA: 145 zł
POJEMNOŚĆ: 100 ml
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar