2021-10-26

KSIĄŻKA

Nowa świąteczna książka Evansa

 10 listopada ukaże się kolejna świąteczna powieść Richarda Paula Evansa.

 
Ulica Noel to opowieść o trudach samotności i powracającej nadziei oraz piękna lekcja na święta o tym, że wszystko, co dajemy innym, do nas wraca.
 
 
 

Richard Paul Evans, Ulica Noel
 
Czasami potrzeba ciemności, żeby ukazało się nasze światło.
 
Spotykają się na życiowym zakręcie, kiedy obydwoje stracili już wiarę, że coś dobrego może im się przydarzyć. Elle samotnie wychowuje synka, pracuje na dwie zmiany w przydrożnym barze i ledwo wiąże koniec z końcem. William dopiero co zamieszkał w ich miasteczku i od razu wzbudza zainteresowanie wszystkich swoim nietypowym zachowaniem.
 
Los splata ich ścieżki w zaskakujący sposób. On pomaga jej otworzyć się na uczucia, a ona wspiera go w walce z demonami przeszłości.
 
Elle zaczyna się zastanawiać, czy ich spotkanie na pewno było przypadkowe. I czy to możliwe, że William zna prawdę o najtrudniejszym okresie w jej życiu.
 
Czy rodzące się uczucie da im szansę na nowy początek?
 
Ulica Noel to pełna ciepła i wzruszeń opowieść o trudach samotności i powracającej nadziei. Piękna lekcja na święta o tym, że wszystko, co dajemy innym, do nas wraca.
 
„Seria z Noel”
Słowo „Noel” pochodzi z łaciny i oznacza „narodzić się”. „Seria 
z Noel” to wyjątkowe historie o tym, że w każdym życiu mogą narodzić się miłość i dobro. Wystarczy tylko mocno w to wierzyć.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar