2021-09-27

Oczy

Paleta cieni Lunar Spell Zabłyśnij księżycowym blaskiem

Poczuj magię dwunastu odcieni inspirowanych blaskiem księżyca. Siedem matowych, chłodnych cieni zestawionych z pięcioma kosmicznymi, migoczącymi barwami srebra, błyszczącego różu, księżycowego pyłu i ametystu. Łącząc je dowolnie możemy stworzyć marzycielskie, pełne klasy makijaże z nutką tajemnicy. Nów efektów i pełnia kobiecości w jednym.

 

 

LUNAR SPELL
Lunar Spell to paleta idealna dla miłośniczek chłodnych i neutralnych makijaży. Będzie pięknym prezentem dla osób rozpoczynających przygodę z makijażem, niezbędnikiem dla pasjonatów makijażu, uzupełnieniem kufra wizażysty. 
 
Sugerowana
cena detaliczna: 149,00 zł
 
LUNAR
To pierwsza tak chłodna i neutralna w odcieniach paleta w kolekcji AFFECT. Znajdziesz w niej cienie matowe od chłodnychgłębokich brązów w odcieniach kakao czy fioletu, zgaszony róż z nutą szarości i niesamowite oraz wielowymiarowe błyski. Trzy z nich to cienie foliowe o pełnym blasku wykończeniu. Całość dopełniają dwa odcienie o niepowtarzalnej formule, które nałożone na sucho to tzw. topery o iskrzącym wykończeniu, a zaaplikowane na bazę dadzą pełniejsze, błyszczące wykończenie. 
 
LUNAR 
Karolina Matraszek – oficjalna makijażystka marki AFFECT Cosmetics. Ekspert w dziedzinie charakteryzacji i wizażu. Mistrzyni idealnej kreski. Dyplomowany mistrz w zawodzie wizażystka-stylistka. Uhonorowana tytułem
ARTYSTA ROKU 2015 przez magazyn Make Up Doświadczenie zdobywała jako charakteryzatorka przy produkcjach filmowych, a także jako jedna z wizażystek programu Dzień Dobry TVN. Jej profesjonalizm połączony z płynąca z serca pasją i wieloletnim doświadczeniem owocuje niesamowitymi efektami i niebanalnymi rozwiązaniami.
 
 
 
Więcej informacji na temat marki AFFECT można znaleźć na firmowej stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych:
 
www.affectcosmetics.com
www.facebook.com/affect.poland
www.instagram.com/affectpolska

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar