2021-08-29

Pielęgnacja ciała

Aloesowe dezodoranty w sztyfcie i w kulce - Equilibra

 Aloesowe dezodoranty w sztyfcie i w kulce - Equilibra

- naturalna i inteligenta ochrona przed potem, łagodna pielęgnacja skóry nawet po goleniu i depilacji
 
Aloesowe dezodoranty marki Equilibra to bliskie naturze, łagodne kosmetyki, dostępne są w formie sztyftu oraz tradycyjnej kulkiZapewniają całkowitą ochronę przed potem i przykrym zapachem. Są absolutnym hitem włoskiej marki, cenionym przez konsumentki nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. 
 
Aloesowe dezodoranty Equilibra zawierają aż 30% niepasteryzowanego aloesu, dzięki temu są szczególnie delikatne, skutecznie orzeźwiają, nawilżają i koją wrażliwą skórę pod pachami. Duża zawartość wysokojakościowego aloesu sprawia, że dezodoranty można stosować nawet po goleniu i depilacji.  W dezodorancie kulkowym oprócz aloesu znajduje się ałun potasu - naturalny składnik, znany ze swoich właściwości eliminujących nieprzyjemny zapach potu. Natomiast dezodorant w sztyfcie prócz aloesu zawiera  „inteligentne” cząsteczki pochodzenia naturalnego, które swoje działanie aktywują podczas wydzielania potu, skutecznie zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 
Dezodoranty aloesowe Equilibra nie pozostawiają białych śladów na ubraniach. Mają wysoką zawartość składników pochodzenia naturalnego (97%), nie zawierają alergenów, parabenów, soli aluminium. Produkty dostępne są w opakowaniach o pojemności 50ml zarówno w sztyfcie oraz w kulce. 
 
 
 
 
 
 
www.equilibra.pl , www.equilibrasklep.pl 
Producent: EQUILIBRA
Cena: ok 19 zł 
Opakowanie: 50 ml 
Wyłączny dystrybutor: APS Import-Export
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar