2021-08-26

Twarz

Jeden eliksir, wiele zaklęć dla skóry! Divine Elixir Samarité

Divine Elixir zna każdy miłośnik marki Samarité. Ten kosmetyk zmienia oblicze pielęgnacji każdej skóry, bez względu na jej wiek i indywidualne potrzeby. Oto kilka zaskakujących zastosowań tego eliksiru, które udowadniają, że ten inteligentny kosmetyk to absolutny must-have… każdego! 

 
 
 
96% składników pochodzenia naturalnego, 26 naturalnych ekstraktów oraz 0% olejów i składników kontrowersyjnych – Divine Elixir, jak każdy kosmetyk marki Samarité, łączy w sobie pradawne receptury z najnowocześniejszą technologią. To harmonia esencji natury i specjalistycznych badań, a co za tym idzie magiczne połączenie tego, co najskuteczniejsze i najprzyjemniejsze w użyciu. I to w użyciu na wiele sposobów, bo ten niesamowity produkt pomaga pielęgnować skórę twarzy i ciała na co dzień oraz w momentach kryzysowych i sprawdza się na bardzo różnych skórach z odmiennymi problemami. Duża pojemność (aż 150 ml!) i silna koncentracja składników aktywnych gwarantują wysoką wydajność Elixiru – już jedna pompka wystarcza na całą twarz i szyję. A możliwości użycia produktu są niemalże nieograniczone! 
 
Divine Elixir Samarité na pewno sprawdzi się jako:
 
Krem i serum – Divine Elixir działa na skórę wygładzająco i nawilżająco jak krem, napinająco jak serum oraz łagodząco i antybakteryjnie. To idealne bezolejowe rozwiązanie dla osób niecierpliwych, które nie lubią, gdy kosmetyk pozostawia na skórze uczucie lepkości.
 
Baza i wzmocnienie dla masek i kremów – Divine Elixir poprawia przepuszczalność warstwy rogowej naskórka, dzięki czemu zwiększa działanie nakładanych na niego kolejnych etapów pielęgnacji. Wystarczy zaaplikować kosmetyk na skórę, odczekać ok. 60 sekund (do wchłonięcia), a następnie nałożyć wybraną maskę.
 
Pięlęgnacja pod SPF – Divine Elixir jest idealnym wyborem nawet pod najcięższe kremy fotoprotekcyjne. Nieprzeciążona pielęgnacją skóra mniej się poci i przetłuszcza, a ponieważ ten kosmetyk jest wyjątkowo lekki i nie pozostawia na skórze filmu, z powodzeniem sprawdzi się jako baza pod produkt z filtrem SPF.

Produkt po goleniu twarzy – Divine Elixir zachwyci także mężczyzn, ponieważ to doskonała alternatywa dla płynów po goleniu. Produkt koi, działa antybakteryjnie, przyspiesza gojenie, wygładza i zapobiega podrażnieniom. Z powodzeniem zastępi krem. Warto też wiedzieć, że skóry męskie mają aktywniejsze gruczoły łojowe, dlatego częściej się błyszczą, ale też bywają bardzo wrażliwe. Trudno znaleźć dla nich kosmetyk lekki, a jednocześnie efektywny. A Divine Eliksir właśnie taki jest.
 
Sposób na męski zarost – Divine Elixir zmiękcza męski zarost bez pozostawienia uczucia lepkości i tłustości, a przy tym momentalnie się wchłania. Nawilża, działa mikrozłuszczająco i antybakteryjnie na skórę położoną pod brodą i włosami. 
 
Kosmetyk dla nastolatków – Divine Elixir jest idealny dla problematycznych i wrażliwych skór. Składniki zawarte w kosmetyku wspomagają walkę z trądzikiem, nadreaktywnością oraz przetłuszczanie się skóry. Elixir z powodzeniem zastąpi u młodej osoby krem i tonik.
 
Maska w płachcie – Divine Elixir nałożony na suchą płachtę (do kupienia w Internecie) zadziała na skórę kojąco, silnie nawilżająco i przeciwobrzękowo. Niski koszt płatów i duża pojemność Elixiru dają efektywną, wysoką jakościowo maskę w bardzo ekonomicznej cenie.
 
Jak widać wszechstronny Divine Elixir pomaga pielęgnować skórę twarzy na wiele sposób, których jego twórcy nie brali pod uwagę. I co najważniejsze – spełnia każdą złożoną obietnicę. W końcu należy do rodziny Samarité, a to zobowiązuje!
 
 
 
 
Samarité DIVINE ELIXIR 150 ml
Cena: 149,99 zł
 
Więcej na: https://samarite.pl/

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar