2021-08-25

Pielęgnacja ciała

BOND w nowej odsłonie – kampania znanej marki kosmetyków dla mężczyzn

Dom mediowy Media Choice rozpoczął współpracę z marką BOND, oferującą kosmetyki do codziennej pielęgnacji dla mężczyzn. Kampania digital ma służyć zwiększeniu świadomości marki i jej produktów wśród grupy docelowej. Jednym z głównych elementów jest launch nowej linii „Inspired by Whisky”.

Projekt obejmuje implementację, obsługę oraz optymalizację działań wizerunkowo-sprzedażowych w kilku kanałach. Aktywność reklamowa obejmuje przede wszystkim internet. Nowy klient Media Choice to doskonale znany brand z portfolio firmy PharmaCF – jednego z głównych graczy na rynku kosmetyków pielęgnacyjnych i zapachowych, producenta marek takich jak Venus, Cztery Pory Roku, Barbero czy No36. 
 
 
 
 
Szeroki zakres działań online
W ramach działań reklamowych realizowana będzie szerokozasięgowa kampania z wykorzystaniem wielu kanałów. Komunikaty będą widoczne m.in. w wyszukiwarce, na witrynach tematycznych i portalach horyzontalnych, w social mediach, platformach telewizji internetowej oraz YouTube. Dodatkowo zaplanowano działania reklamowe w aplikacjach mobilnych i zakupowych, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Koncepcja kompleksowej obsługi, optymalny dobór narzędzi, jak również precyzyjny model konfiguracji zdecydowały o wyborze strategii zaproponowanej przez Media Choice. Ze strony domu mediowego wszelkie prace koordynuje dedykowany zespół w składzie: Marcin Kowal (Head of Programmatic Buying & Partner), Marek Śnioch (Media Planner), Sandra Łangowska (New Business Manager). 
 
W męskim stylu
Działaniom reklamowym towarzyszy hasło „Męski punkt golenia”, w którym zawierają się najważniejsze cechy marki. Kosmetyki BOND to przede wszystkim skuteczna odpowiedź na potrzeby mężczyzn w zakresie codziennej higieny i pielęgnacji. Produkty przeznaczone są dla tych, którzy w wygodny, szybki i „męski” sposób chcą zadbać o swoją skórę, zapewniając sobie poczucie świeżości, komfortu, a także pewności siebie. Ułatwią to przede wszystkim pianka i żel do golenia, woda oraz balsam po goleniu z nowej linii „Inspired by Whisky” o charakterystycznej nucie zapachowej bursztynowego trunku. Szczegóły można znaleźć na stronie: https://www.bondkosmetyki.pl/ .
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar