2021-08-24

Twarz

Przebarwienia skóry po lecie

 Pozbądź się ich z Kremem wybielającym Nivelazione®

 
Po powrocie z wakacyjnych podróży, które są okresem beztroskiego korzystania ze słońca, wiele z nas zauważa, że na twarzy pojawiły się przebarwienia. Choć przyczyn ich powstania może być wiele, to jednak najczęstszymi są: niewłaściwa ochrona przeciwsłoneczna, genetyczne predyspozycje do zwiększonej produkcji pigmentu w skórze, czy też zmiany hormonalne związane z wiekiem. Pomocny będzie w tym przypadku Krem wybielający Nivelazione®, który pozwoli odzyskać równomierny koloryt skóry. Jego wyjątkowa formuła zawiera unikalny składnik o potwierdzonej skuteczności Sepiwhite™ oraz kompleks kwasów AHA i BHA. 
 
 
 
 
 
Krem wybielający przebarwienia i piegi Nivelazione® 
Skóra o nierównej pigmentacji, z przebarwieniami spowodowanymi wiekiem, zaburzeniami hormonalnymi, działaniem promieni słonecznych lub innymi czynnikami, wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Dlatego też, w Kremie wybielającym Nivelazione® znajdziemy specjalnie dobrane składniki, który pomogą uporać się z nieestetycznymi przebarwieniami. Sepiwhite™ rozjaśnia przebarwienia i rozświetla skórę, a kwasy AHA i BHA wygładzają i nawilżają naskórek, korygując wszelkie niedoskonałości oraz poprawiając jego kondycję i wygląd. Kosmetyk doskonale rozjaśnia skórę i jednocześnie redukuje przebarwienia i piegi, zmniejsza ich widoczność oraz zapobiega powstawaniu nowych. Co więcej, krem wyraźnie poprawia kondycję i wygląd skóry, a także sprawia, że cera odzyskuje blask, witalność i jednolity koloryt. 
 
Sposób użycia: krem delikatnie wmasować w skórę twarzy, szyi i dekoltu. Można stosować do aplikacji punktowej. Polecany również do przebarwień dłoni i całego ciała.
 
Nivelazione® Krem wybielający przebarwienia i piegi: 20,99 zł/ 50 ml
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar