2021-08-22

Pielęgnacja ciała

Złoto dla każdego

Nieoczekiwany koniec lata to nic nowego w naszej szerokości geograficznej. Tym bardziej zależy nam na tym, aby na wszelkie możliwe sposoby zatrzymać ciepło słonecznych promieni nie tylko we wspomnieniach, ale także na własnej skórze. W tym roku zróbmy to naturalnie, z przyjemnością i uważnością. Zadbajmy o piękną skórę, ale też o spokój w sercu i w głowie. W końcu - radosne i promienne możemy być bez względu na porę roku. Największy blask pochodzi zawsze z naszego wnętrza.

 

 

 
 
Wegańska, roślinna marka Pat&Rub będzie idealną towarzyszką pielęgnacji przedłużającej opaleniznę. Wszystko jest ważne, a jeśli to co nakładamy na skórę jest czyste i naturalne - na pewno będzie dla nas dobre pod wieloma względami. Kosmetyki Pat&Rub działają natychmiast po użyciu i w sposób długotrwały - możemy więc czuć się doskonale zaopiekowane. Nikt dotąd nie wymyślił niczego lepszego od Natury. Myśląc o swoim pięknie - dbajmy także o środowisko wokół nas. Nie trzeba dobudowywać do tego żadnej specjalnej filozofii - takie podejście po prostu będzie dawać nam głębokie zadowolenie i przekonanie, że jesteśmy na właściwej ścieżce. Każdego dnia.
 
Zacznij od środka
Stres psychiczny i fizyczny szkodzi piękności. Staraj się każdy poranek rozpoczynać od sesji jogi. Wsłuchaj się w swoje ciało, poczuj, gdzie zebrały się napięcia i spokojnie oddychaj wykonując ćwiczenia. Nie musisz spędzać na tym długich godzin - naprawdę wystarczy 10 -15 minut - za to regularnie, co dzień. 
 
Przypilnuj, aby w Twojej diecie nie zabrakło beta karotenu. Suplementy są jak najbardziej wskazane, ale dbaj też, aby w menu znajdowały się warzywa i owoce -szczególnie te w kolorach żółtym, czerwonym i ciemnozielonym. Pij dużo naparów ziołowych - to nawodni Twój organizm, ale także pomoże mu oczyścić się z toksyn i uspokoi emocje. Warzywa i owoce dostarczą Ci też antyoksydantów tak bardzo potrzebnych do regeneracji po agresywnym, słonecznym lecie. Twoja skóra będzie lśniąca i na dłużej zachowa zdrowy, słoneczny odcień.
 
Usuń co zbędne
Złuszczaj skórę ciała regularnie - najlepiej peelingiem wzbogaconym w oleje naturalne. Melanina odpowiedzialna za ciemniejszy odcień gromadzi się w skórze właściwej - nie zetrzesz jej. Cukrowy peeling Pat&Rub nadaje się do każdego rodzaju skóry i zawiera między innymi zmikronizowane drobinki żurawiny oraz cukier trzcinowy. Oczyścisz ciało z martwego naskórka, dotlenisz i natłuścisz (olej kokosowy i masło Shea). Peelingu używaj co 2-3 dni masując nim energicznie lekko zwilżoną skórę, w pozostałe dni myj się delikatnym, nawilżającym kosmetykiem. 
 
 
 
 
Nawilżaj i natłuszczaj 
Codziennie a nawet dwa razy dziennie. Przesuszona słońcem skóra potrzebuje uzupełnienia wilgoci ale także zabezpieczenia jej przed wyparowaniem (lipidy). Rano możesz sięgać po lżejsze mleczka, wieczorem nałóż na wilgotną skórę olejek a potem wklep w nią odżywcze, lipidowe masło. A jeśli chcesz naprawdę zachwycić promiennym blaskiem - nałóż na skórę pielęgnujący balsam ze złotymi drobinkami. 
 
 
 
 
Wzmocnij kolor
Raz w tygodniu użyj samoopalacza. Zrób to wieczorem na oczyszczoną skórę - tak żeby preparat spokojnie wchłonął się w skórę. Jeśli potrzebujesz mocniejszego odcienia - powtarzaj aplikację przez kolejne wieczory. Wegańskie, nietłuste kosmetyki Pat&Rub z dodatkiem naturalnie przyciemniającej skórę erytrulozy (w produkcie nie ma DHA!), olejku z buriti i ekstraktu z goji szybko się wchłaniają i nie pozostawiają smug nadając skórze piękny, złocisty odcień. Produkt samoopalający do twarzy poza erytrulozą zawiera także głęboko nawilżającą ektoinę oraz karaibski sekret piękna, czyli olejek annanto. Rano będziesz wyglądać jak tuż po powrocie z urlopu!
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar