2021-07-11

Kolekcje ubrań

Nowa kolekcja z logo lidla!

Po sukcesie pierwszej kolekcji #lidlfancollection z logo Lidla, sieć wprowadza kolejną odsłonę tych kultowych już ubrań. W czwartek, 8 lipca do sprzedaży trafią m.in. długo wyczekiwane sneakersy! 

 

 

 

Rozchwytywana kolekcja
Produkty z kolekcji #lidlfancollection to jedne z najgorętszych towarów ostatnich miesięcy. Pierwszy drop zniknął z półek w ekspresowym tempie, a o odzieży z logotypem Lidla pisały największe media w Polsce. Podobna sytuacja miała miejsce we wszystkich krajach, gdzie wchodziła ona do sprzedaży. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu klientów, już w czwartek, 8 lipca pojawią się nowe modele!
 
#lidlfancollection – nowa odsłona
Nowością i jednocześnie najbardziej wyczekiwanym elementem kolekcji będą sneakersy (64,90 zł / para). W połączeniu  ze sportowymi skarpetami (7,99 zł / para) tworzą streetwearowy duet, któremu nie oprze się żaden fashionista. Koszulki damskie (24,99 zł/ szt.) pojawią się w trzech nowych wzorach, natomiast męskie (24,99 zł/szt.) w dwóch. Amatorzy letnich wakacji z pewnością upodobają sobie lekkie japonki (24,99 zł / para), a także minipiłki (14,99 zł/szt.), które świetnie sprawdzą się do zabawy w wodzie lub na plaży. Wszystko można potem spakować do wygodnej torby z logo Lidla (5,99 zł), do wyboru w aż czterech kolorach. 
 
Oferta limitowanej kolekcji ubrań z logo Lidla pojawi się od czwartku, 5 lipca i będzie dostępna w sklepach stacjonarnych sieci, a także online na Lidl-sklep.pl (wybrane modele) aż do wyczerpania zapasów – oferta jest limitowana, z ograniczoną liczbą sztuk. 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar