2021-07-07

Desery

Góralki PEANUT BUTTER

Masz dość zdalnej nauki i zdalnej pracy? Czujesz psychiczne i fizyczne zmęczenie? Szybko sięgnij po nowość - wafelek Góralki Peanut Butter czyli z kremowym nadzieniem o smaku masła orzechowego.

 

 

Pięć warstw wafelków przełożonych czterema warstwami kremowego nadzienia o smaku masła orzechowego, z lekko wyczuwalną nutą prażonych orzeszków arachidowych. Przyjemnie chrupie podczas gryzienia i nie brudzi palców, bowiem wafelek Góralki peanut butter oblany jest mleczną polewą czekoladową tylko po obwodzie.
Wafelek z masłem orzechowym daje uczucie przyjemnej sytości, poprawia humor, wywołuje uśmiech czyli... nawet odmładza. A jeśli wcześniej był przechowywany w lodówce – również orzeźwia. 
 
Waga 50 g
Cena: ok. 1,30 zł
 
Festiwal Filmowy w Cannes potrwa od 06-go do 17-go lipca, co oznacza, że czeka nas aż 11 dni pełnych niezwykłych emocji. I absolutnie wyjątkowych wrażeń. Ta edycja zapowiada jeszcze więcej historycznych momentów przełamujących schematy dotyczące zarówno przemysłu filmowego, jak i wszystkich kobiet – tych na czerwonym dywanie, jak i tych poza nim.
 
__
 
#lorealparis  #lightsonwomen #worthit
#cannesfilmfestival #cannes2021
@lorealparis
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar