2021-06-30

Perfumy

Spędź lato z niepowtarzalnymi zapachami #Cocktail Edition od Pepe Jeans!

Zainspirowani najpopularniejszymi letnimi wspomnieniami pełnymi słońca i koktajli popijanych nad brzegiem morza, basenu i wśród natury – perfumiarze Jérôme di Marino & Christelle Laprade stworzyli zapachy Dla niej i Dla niego w kolekcji #Cocktail Edition dla Pepe Jeans! Oba dostępne są w wybranych perfumeriach Douglas oraz na douglas.pl. 

 

 


Lato Dla Niej 
 
Gorące plaże, ciepłe wieczory nad brzegiem morza i słodkie, dojrzewające pomarańcze. Lato w słonecznej Hiszpanii, przy polach pełnych cytrusów opływa w ich zapach. W wakacyjnych koktajlach popijanych nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego króluje to, co w zapachu Dla Niej. Baza Dla Niej jest jak wstęp do andaluzyjskiego lata: cukier, drzewo sandałowe i delikatne jedwabne piżmo rozpoczynają z nami tę podróż do serca: cytryny – kwaśnej, ale pełnej witamin, obecnej w większościach letnich koktajli, dopełnionej odrobiną letnich kwiatów: gardenii tahitańskiej oraz słodkiego jaśminu. W topie mamy całą słodycz spotykaną w hiszpańskich koktajlach: jagody, arbuz oraz sorbet z ananasa, to one pozostają na naszej skórze, tworząc słodką powłokę. 
 
Lato Dla Niego
 
Dni spędzone na Toskańskich pagórkach to kwintesencja zapachu Dla Niego. W bazie natykamy się na kompozycje rodem z wiejskiego, letniego poranka: drzewo cedrowe, mech oraz drewno tworzą dla nas wstęp do błogostanu, serca, w którym gorzkie łączy się ze słodkim: oleje z imbiru, kardamonu i tymianku przedstawiają nam wytrwany koktajl kojarzący się z dniem spędzonym na szczycie słonecznej Toskanii. Na koniec odrobina słodkości, w topie: olej z kwiatów Yuzu, grejpfrut oraz liść z fiołka nadają kompozycji lekkości spotykanej tylko podczas ciepłych wieczorów spędzonych na błogim lenistwie, przy pięknym, ognistym zachodzie słońca.
 
Zapachy z kolekcji #COCKTAIL EDITION są dostępne w wybranych perfumeriach Douglas na terenie całego kraju oraz na douglas.pl
 
Zapach Pepe Jeans COCKTAIL DLA NIEJ, 30 ml - 119 PLN, 50 ml - 159 PLN
Zapach Pepe Jeans COCKTAIL DLA NIEGO, 30 ml - 119 PLN, 50 ml – 159 PLN
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar