2021-06-01

Pielęgnacja ciała

Mydło LaQ od kuchni

Dba o dłonie i neutralizuje kuchenne zapachy, a przy tym jest niezwykle wydajne. Oparte na łagodnych substancjach myjących wegańskie mydło LaQ o zapachu rabarbaru i rzodkiewki to produkt, którego nie może zabraknąć na twojej liście najbliższych domowych zakupów!

 

 
Nie da się ukryć, że w ostatnim roku przyzwyczailiśmy się do znacznie częstszego gotowania w domu. Wielu z nas odkryło w sobie kulinarne pasje lub znalazło ciekawy sposób na spędzanie czasu z młodszymi domownikami, przy okazji dzieląc się z nimi obowiązkami domowymi związanymi z gotowaniem i sprzątaniem po posiłkach. A jeśli mowa o gotowaniu, nie sposób nie wspomnieć o związanym z nim myciu rąk – przed, w trakcie i po! W tej nowej rzeczywistości w kuchni przydaje się zatem mydło większe i wydajniejsze, a najlepiej też takie, które skutecznie usuwa zapachy jakże aromatycznej cebuli, czosnku czy ryby.
 
Mydło kuchenne LaQ powstało z myślą o takich właśnie zadaniach! Zaskakujący zapach rabarbaru i rzodkiewki wpływa orzeźwiająco na zmysły, a jednocześnie neutralizuje kuchenne zapachy. Z kolei zawarte w nim ekstrakty roślinne dbają o skórę dłoni, aby w ferworze tworzenia arcydzieł dla podniebienia nie ulegała przesuszeniu.
 
Sposób użycia: mydło służy do mycia rąk. Pomimo apetycznego zapachu nie należy dodawać go do ciast, kompotów, deserów ani innych posiłków.
 
Sugerowana cena mydła: 22 zł
 
Produkt dostępny w dobrych drogeriach i na www.laq.pl.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar