2021-05-27

Usta

tołpa news...arbuz, mango i granat - balsamy do ust

Mama – kojarzy się nam z bezpieczeństwem, troską, przytulaniem i całusami. Dzięki tym gestom w dzieciństwie czułyśmy się doceniane, akceptowane i kochane. Dlatego 26 maja nie szczędźmy naszym mamom miłych gestów i pocałunków. Okażmy Im uczucia i podarujmy odrobinę przyjemności. 

 

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was absolutną nowość – balsamy do ust tołpa urban garden, które regenerują, nawilżają i ujędrniają usta, a do tego kuszą owocowymi aromatami: mango, granatu i arbuza. Balsamy zawierają do 98% składników pochodzenia naturalnego, w tym olej z avocado, olej macadamia, masło shea i masło kokum. Dzięki poręcznej tubce zapewniają precyzyjną i higieniczną aplikację. Są bezpieczne dla wrażliwych ust. 

 

 

 

 

Usta wysychają szybciej niż reszta ciała, ponieważ naskórek pokrywający wargi jest bardzo cienki. Również z tego powodu usta bardzo szybko się odwadniają, marszczą i uszkadzają.

Naturalne, intensywnie regenerujące balsamy, pomogą Wam w codziennej pielęgnacji. 
 
tołpa urban garden, nawilżający balsam do ust
smak arbuza – nawilżenie i atrakcyjny wygląd
balsam nawilża i delikatnie natłuszcza, dzięki czemu usta są wypięlęgnowane i nabierają atrakcyjnego i ponętnego wyglądu. Łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie delikatnej skórze ust. Zapobiega wysuszeniu i pierzchnięciu, eliminuje szorstkość
i nierówności. 
 
tołpa urban garden, regenerujący balsam do ust
smak mango – kojenie i ochrona przed pękaniem
balsam regeneruje i odżywia usta, eliminuje spierzchnięcie. Chroni przed pękaniemi przyspiesza odnowę suchej skóry ust, nawilża i natłuszcza. Zapobiega wysuszeniu, eliminuje szorstkość oraz nierówności. Przynosi ukojenie i łagodzi podrażnienia, a usta stają się miękkie i sprężyste. 

tołpa urban garden, ujędrniający balsam do ust
smak granatu – ujędrnienie i poprawa kondycji
balsam ujędrnia i poprawia elastyczność skóry ust. Nawilża i odżywia usta oraz poprawia ich kondycję. Przywraca witalność i atrakcyjny wygląd dzięki naturalnemu różowemu kolorowi. Łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie delikatnej skórze ust. Zapobiega wysuszeniu. 
 
Wiemy, że Mamą jest się codziennie bez względu na święto ale korzystając z tak miłej okazji,  życzymy Wam wielu powodów do radości i cieszenia się każdą chwilą. 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar