2021-05-14

Twarz

Zrób makijaż trzema produktami od Nudestix!

W dobie ciągłego spieszenia się, więcej czas jest tym, na czym nam najbardziej zależy. Chcemy go móc zaoszczędzić dosłownie na wszystkim. A kobiety nawet na makijażu! Marka Nudestix udowodniła, że da się zrobić pełny, podkreślający nasze atuty makijaż nie tylko szybko, ale i za pomocą… tylko trzech produktów!

 

 

Każdego ranka zaczynamy od odpowiedniej pielęgnacji naszej twarzy by przygotować ją do makijażu. Po jej wykonaniu przychodzi czas na bazę lub podkład, ale nie z marką Nudestix! Korektorem Nudefix zakryjemy wszystkie niedoskonałości i nierówności na naszej twarzy bez konieczności wcześniejszego przygotowania skóry. Kremowy produkt po chwili zamienia się w delikatny puder dopasowany do naszego kolorytu skóry. Nie wysusza, a dogłębnie nawilża dzięki znajdującym się w jego składzie kwasom AHA oraz ekstraktowi z łopania większego, który dba o równowagę skóry. Nakładamy go aplikatorem lub opuszkami palców, delikatnie wklepując – pod okiem, przy nosie i w strefę T. 
 
Teraz przychodzi czas na konturowanie. A to wykonujemy najczęściej aż trzema produktami – bronzerem, różem i rozświetlaczem. W tym makijażu wystarczy nam jeden produkt łączący 3 funkcji w 1 - Nudies Bloom. Róż stworzony w formie balsamu rozświetlającego, tworzy na twarzy taflę, która odbija światło jednocześnie nadając jej soczystego koloru. Sztyft posiada odkręcany pędzel wbudowany w końcówkę, za jego pomocą możemy łatwo zblendować produkt na twarzy, ale najlepiej nakładać go palcami. Wklepujemy go w policzki, w okolicach kości policzkowych, ale także możemy nałożyć go na usta czy powieki tworząc – one color look – najpopularniejszy makijaż tego sezonu! 
 
Idealny look dopełniamy podkreślając brwi oraz podkręcającą maskarą. Według Nudestix Twoje brwi wyglądają najlepiej jedynie przeczesane, a rzęsy… delikatnie wydłużone! Tusz do rzęs od Nudestix Lengthening Mascara wzmacnia nasze rzęsy i nadaje im piękny kształt. Naturalna formuła przykleja się do rzęs, dzięki czemu nie opada po całym dniu i się nie rozmazuje. Tuszem można przeciągnąć po rzęsach kilka razy by osiągnąć pożądany efekt. 
Et voila, możemy wychodzić!
 
Produkty dostępne są w wybranych perfumeriach Douglas na terenie całego kraju oraz na stronie douglas.pl
 
Maskara Lash Lengthening Mascara, kolor: Black cena 99 PLN
 
Róż w sztyfcie Nudies Bloom, kolory: Poppy Girl, Cherry Blossom Babe, Tiger Lily Queen, Sweet Peach Peony , cena 129 PLN
 
Kremowy korektor Nudefix, kolory: 1-10, cena 109 PLN
 
Wszystkie produkty marki Nudestix można znaleźć w sklepie online www.douglas.pl oraz w wybranych perfumeriach Douglas na terenie całego kraju. 
 
Oficjalnym dystrybutorem marki Nudestix na terenie Polski jest Orbico Sp. z o.o., ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa, Polska
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar