2021-05-10

Pielęgnacja ciała

Zapach lata, wysoka ochrona, czysta przyjemność

NUXE Sun zaprasza nas do cieszenia się z przyjemności lata i korzystania z rozgrzewającej pieszczoty słońca dzięki różnorodnym konsystencjom i niezwykle zmysłowemu zapachowi.

Te wyprodukowane we Francji formuły chro- nią skórę, przyczyniając się jednocześnie do ochrony oceanów.
 
 
 
 
MAJ 2021
 
 
OCHRONA SKÓRY I OCEANÓW
Produkty NUXE Sun zostały opracowane z myślą o ochronie skóry i z poszanowaniem dla środowiska morskiego.
W ramach nieustannego dążenia do "czystego piękna", NUXE zoptymalizowało system filtrów prze- ciwsłonecznych, tworząc wyjątkowy kompleks połączony z estrami, który jest przedmiotem zupełnie nowego patentu NUXE Sun. Dzięki rygorystycznej selekcji zaledwie 3 filtrów przeciwsłonecznych w nowych formułach(1), produkty nadal oferują tę samą skuteczną ochronę przed promieniami UVA i UVB. Formuły NUXE Sun przyczyniają się do poszanowania środowiska morskiego: zostały prze- testowane na ekosystemie morskim (algi i bakterie reprezentujące środowisko morskie(2)). Formuły produktów są również wodoodporne,(3) co ogranicza przenikanie filtrów przeciwsłonecznych do śro- dowiska wodnego. Natomiast żel pod prysznic po opalaniu Nuxe Sun (formuła do spłukiwania) jest łatwo biodegradowalny.

DLA CZYSTEJ SUBTELNEJ PRZYJEMNOŚCI
Satynowy olejek, rozpływający się krem i orzeźwiający balsam - konsystencje produktów do opalania NUXE mają nieodparty urok dzięki niesamowicie sensualnym wykończeniom… Wszystkie o tym sa- mym, przyjemnym, wakacyjnym zapachu. Kilka minut po aplikacji, promienna harmonia słodkiej po- marańczy i petitgrain urzeka zmysły. Unosząca się bryza kwiatu kokosa i gardenii tahitańskiej przenosi umysł na tropikalne wybrzeże. W bazie bujna harmonia wanilii i piżma, która otula skórę.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar