2021-05-02

Pielęgnacja ciała

Sposód na lifting i ujędrnienie EISENBERG PARIS

Skóra człowieka, podlega ciągłym zmianom w zależności od pory roku, środowiska, stylu życia i wieku. Te czynniki wpływają na funkcjonowanie komórek, które stopniowo tracą zdolność do wytwarzania kolagenu i elastyny odpowiadających za jędrną, zdrową i gładką skórę. Wraz z ich zanikiem skóra staje się mniej napięta i sprężysta, wokół twarzy, brody, szyi, brzucha i ramion. W miarę rozwoju cellulitu powierzchnia skóry nabiera nierówności i staje się wiotka. Wtedy zaczynamy desperacko szukać rozwiązań i sposobów, które pomogą nam zwalczyć ten nieprzyjemny problem. Jedną z najczęstszych praktyk po którą sięgamy są produkty do ujędrniania i liftingu ciała. Jednak co sprawia, że kosmetyki działają w taki sposób? 

 

 

 
FORMUŁA KOSMETYKÓW UJĘDRNIAJĄCYCH 
Wysoko wyselekcjonowane składniki naturalne w połączeniu z najnowszą technologią,  wyróżniające się receptury oparte na pasji do postępu biotechnologicznego to klucz do skuteczności kosmetyków. Które składniki są kluczowe w formułach kosmetyków ujędrniających?
 
Kakaowiec (Theobroma cacao) to wiecznie zielone drzewo, które rośnie w Ameryce Południowej. Ziarna kakaowca są bogate w kofeinę i teobrominę. Te dwie cząsteczki działają bezpośrednio na adipocyty, komórki odpowiedzialne za magazynowanie i syntezę lipidów, sprzyjając rozpadowi trójglicerydów kumulowanych w komórkach. Działa wygładzająco, wyrównuje powierzchnię skóry ograniczając kumulację tłuszczu i stymulując eliminację nadmiernej tkanki tłuszczowej poprzez lipolizę Kofeina wpływa na redukcję objętości komórek tłuszczowych i hamuje proces powstania nowych, jednocześnie pobudzając proces lipolizy.
 
Co jeszcze? 
Specjalistyczna wiedza na temat naturalnych składników aktywnych, wieloletnie testy i badania zaowocowały opracowaniem przez markę EISENBERG PARIS Formuły Trio-Moléculare®, która zawiera trzy aktywne molekuły. Enzymy o działaniu keratolicznym, biotechnologiczne molekuły, regenerują skórę poprzez usunięcie korneocytów, powodujących, że skóra jest gruba, szara i zmęczona. Sprzyjają doskonałemu wchłanianiu przez skórę składników aktywnych i gwarantują lepszą strukturę płaszcza lipidowego. Cytokiny, molekuły będące kluczem do samoregulacji na poziomie komórkowym, są peptydowymi „posłańcami” niektórych komórek (białe krwinki, komórki układu immunologicznego). Oddziałują na receptory innych komórek, aby pobudzić wiele ich procesów życiowych, w tym regenerację. Cytokiny zawarte w produktach EISENBERG są wyciągami pochodzącymi z mleka. To wyselekcjonowane polipeptydy (grupa aminokwasów) o uregulowanej i sprawdzalnej aktywności biologicznej. Biostymuliny, wyciągi z młodych pędów buka, dotleniają komórki, są więc dla nich źródłem energii, i pobudzają syntezę kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu tonizują i ujędrniają. Niezwykłe działanie pielęgnacji EISENBERG PARIS  to połączenie odpowiednich i specjalnie wyselekcjonowanych składników oraz zastosowanie Formuły Trio-Moléculare®.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar