2021-05-01

Kolekcje ubrań

Wrangler i rodzina Marley wypuszczają limitowaną kolekcję

 Wrangler i rodzina Marley wypuszczają limitowaną kolekcję z ulubionymi ubraniami Boba Marleya w nowej odsłonie

 
Limitowana kolekcja, która upamiętnia legendarnego artystę, duchowego buntownika, muzyka i miłośnika marki Wrangler, który podbił serca ludzi, rozsyłając pozytywne wibracje po całym świecie. Kolekcja Wrangler® x Bob Marley jest efektem rocznej współpracy marki z rodziną Marleya.
 
 
 
 
 
 
Wrangler®, światowy lider na rynku odzieży denimowej i codziennej, podjął współpracę z rodziną Boba Marleya, by stworzyć limitowaną kolekcję ubrań będącą ukłonem w kierunku niezwykłego związku, który łączył markę i muzyka przez wiele lat. Kolekcja Wrangler x Bob Marley jest odzwierciedleniem swobodnego stylu i podejścia do życia, które charakteryzowały Marleya. Pojawią się w niej kolorowe nadruki, grafiki w stylu retro, fotografie Marleya i naszywki inspirowane kilkoma z jego albumów oraz innymi historiami z życia artysty.
 
„Bob Marley jest wspominany jako osoba o silnym charakterze, wierna swoim przekonaniom. To wartości, które są również wpisane w etos marki Wrangler” – mówi Holly Wheeler, wiceprezes zajmująca się globalnym marketingiem marki we Wrangler. „Wrangler miał zaszczyt współpracować z rodziną Boba Marleya w zeszłym roku, a efektem tej współpracy jest wyjątkowa kolekcja upamiętniająca tego legendarnego muzyka, którego zaciekła walka w obronie idei oraz poruszające teksty piosenek są inspiracją dla wielu pokoleń”.
 
Współpraca z rodziną Marleya nad kolekcją Wrangler x Bob Marley zajęła rok. Jej efektem jest linia 11 ubrań mocno inspirowanych muzyką i kulturą reggae, w której znalazły się ulubione ubrania Wranglera noszone kiedyś przez artystę. Kolekcja obejmuje cztery męskie i trzy damskie fasony koszulek oraz dwie koszule unisex stworzone z wykorzystaniem lasera.
 
„Współpraca z Wrangler pozwoliła nam stworzyć kolekcję, która, moim zdaniem, odzwierciedla ducha mojego ojca i pielęgnuje pamięć o nim. To doskonały duet, ponieważ wszyscy wiemy, jak bardzo lubił tę markę” – powiedziała Cedella Marley, córka Boba i Rity Marley.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kolekcja będzie dostępna na Wrangler.com i Amazon.com.
 
Dla uczczenia wspólnej kolekcji Wrangler x Bob Marley marka przekazała 25 000 $ na rzecz Fundacji Boba Marleya – jamajskiej organizacji non profit zajmującej się edukacją, muzyką i literaturą, ochroną środowiska oraz zdrowiem i dobrem społeczności rastafarian.
 
 
 
Wrangler®
 
Wrangler® to marka w portfolio Kontoor Brands (symbol na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych: KTB), która od ponad 70 lat jest symbolem autentycznego amerykańskiego stylu. Bogate dziedzictwo i historia marki osadzone w zachodniej części Stanów Zjednoczonych sprawiają, że jest ona źródłem niepowtarzalnej jakości i ponadczasowej estetyki. Kolekcje dla mężczyzn, kobiet i dzieci cechuje wyjątkowy styl i wygoda, które inspirują noszących do tego, by być gotowym na wszystko, co przynosi życie, dzień po dniu. Produkty Wrangler są dostępne w sklepach detalicznych na całym świecie, włącznie z flagowymi salonami marki w Denver i Dallas, w domach towarowych, sklepach specjalistycznych, sklepach dostarczających odzież westernową oraz online. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Wrangler.com.
 
 
 
Fundacja Boba Marleya
 
Fundacja Boba Marleya została założona w roku 1986 przez żonę muzyka Ritę Marley. Celem organizacji jest pielęgnowanie pamięci o życiu, dorobku i duchu Roberta Nesty Marleya poprzez różnego rodzaju inicjatywy na Jamajce, obejmujące edukację, muzykę i kulturę, ochronę środowiska oraz zdrowia i dobra społeczności rastfarian. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Fundacji Boba Marleya.
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar