2021-05-01

TECHNOLOGIA

Najtańszy smartfon z 5G – motorola moto g50 dostępna w sprzedaży

Pionier łączności 5G demokratyzuje najnowsze technologie

 
Motorola to pionier komunikacji, który przyniósł światu nie tylko radia samochodowe i słowa Neila Armstronga wypowiedziane podczas lądowania na Księżycu, ale także telefonię komórkową, bez której trudno byłoby sobie wyobrazić współcześnie funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki. Motorola odpowiada także za pierwsze połączenie z siecią 5G wykonane za pomocą smartfonu dostępnego w sprzedaży detalicznej. Firma nie ustaje w dążeniach do upowszechniania najnowszych technologii. Dlatego powstała nowa motorola moto g50, która oferuje niesamowite prędkości transferu danych w aktualnie najniższej cenie na rynku. Tym samym urządzenie wpisuje się w sens istnienia rodziny moto g – „smarter technology for all”.
 
 
 
Motorola Moto 5g
 
 
Motorola Moto 5g
 
Nie tylko 5G
 
Motorola moto g50 to nie tylko ultraszybka łączność, to także ogromna bateria, system niezawodnych aparatów i wiele więcej. Ogniwo o pojemności 5000 mAh umożliwia dwa dni pracy na jednym ładowaniu. Dzięki czemu możesz grać, oglądać filmy, przeglądać sieć i rozmawiać z bliskimi bez obaw o niespodziewaną konieczność szukania gniazdka. Wydajność urządzenia i żywotność baterii zapewnia także procesor Qualcomm® Snapdragon™ 480 5G oraz 4 GB pamięci operacyjnej. Dzięki nim, a także odświeżaniu ekranu o częstotliwości 90 Hz i proporcjom 20:9 wyświetlacza Max Vision HD+ o przekątnej 6,5” gry i filmy stają się jeszcze bardziej płynne i wciągające. 
 
 
 
Motorola Moto 5g Aqua Green
 
 
Aparat główny o rozdzielczości 48 Mpix i technologii Quad Pixel pozwoli uchwycić ostre zdjęcia niezależnie od oświetlenia, a Tryb nocny sprawi, że ujęcia w ciemnych warunkach staną się wyraźniejsze i jaśniejsze. Dzięki obiektowi Macro Vision można sfotografować niezwykłe szczegóły obiektów. Z kolei aparat do selfie o rozdzielczości aż 13 Mpix pozwoli zrobić najkorzystniejsze portrety, które bez wahania umieścisz na Instagramie. Przestrzeni na fotografie i inne pliki nie zabraknie Ci dzięki  64 GB wbudowanej pamięci, którą można poszerzyć kartą micro SD o pojemności aż 1 TB.

Niemal czysty Android i gesty Moto uwielbiane przez użytkowników
 
Motorola od lat dostarcza w swoich urządzeniach niemal czysty system Android, który nie irytuje spowalniającą nakładką systemową czy zduplikowanymi aplikacjami. Dzięki My UX użytkownicy zyskują możliwość spersonalizowania interfejsu oraz korzystania z takich ułatwień jak uwielbiane gesty Moto – np. uruchomienie latarki podwójnym machnięciem telefonem czy uruchomieniem aparatu przez przekręcenie nadgarstka – lub choćby wyświetlacz Moto umożliwiający podejrzenie treści powiadomień, odpowiedzi na nie czy też odrzucenie ich bez konieczności odblokowania ekranu. Wszystko to, by korzystanie ze smartfonu było jeszcze prostsze i przyjemniejsze.
 
Dostępność i ceny
 
Motorola moto g50 jest już dostępna w Polsce w kolorach Steel Grey i Aqua Green. Można ją znaleźć w ofertach T-Mobile, Orange i Plus oraz na motorola.com. Rekomendowana cena detaliczna to 899 zł.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar