2021-04-03

Pielęgnacja ciała

Kim Basinger czeka na kosmetyki od Weroniki Rosati!

Weronika Rosati, polska aktorka, na co dzień mieszkająca w Los Angeles, kilka dni temu ogłosiła, że współtworzy markę z luksusowymi, naturalnymi preparatami do pielęgnacji ciała i twarzy pod nazwą Lajuu. Przyszłe klientki, a także zaprzyjaźnione gwiazdy, bardzo ciepło odebrały informację o jej kosmetykach. Gratulacje złożyły m.in. Maffashion, Julia Wieniawa, a nawet Kim Basinger! 

Kim Basinger, amerykańska gwiazda i słynna aktorka na swoim Insta Stories udostępniła zdjęcia z kampanii wprowadzającej na rynek kosmetyki Weroniki Rosati! 
 
- Ten moment, w którym jedna z największych aktorek i piękności dzieli się Twoimi zdjęciami na swoim stories Dziękuję Kim Basinger i Mitchowi Stone'owi za te niesamowite zdjęcia! (oryg. That moment when one of the greatest actresses and beauties share your pictures in her stories  Thank you Kim Basinger and Mitch Stone for those amazing pics) – napisała na swoim profilu na Facebooku Weronika Rosati! 
 
 
 
 
Link: https://www.facebook.com/weronika.rosati.5/posts/10160799158875550
 
Weronika Rosati, mama i aktywistka, zainspirowana innymi celebrytkami, współtworzy markę z kosmetykami, o czym na swoim Instagramie poinformowała kilka dni temu. – Cieszę się, że jestem częścią Lajuu i razem z doświadczonymi osobami, ekspertami w swoich specjalizacjach biorę udział w tworzeniu, wprowadzeniu i rozwoju marki z produktami pielęgnacyjnymi, o jakich zawsze marzyłam! Są nie tylko naturalne, wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Działają także świetnie na skórę, nawilżają, rozświetlają i podkreślają piękno – wylicza Weronika Rosati. Jako dyrektor kreatywna zadbała o każdy szczegół swoich kosmetyków, współpracując zarówno przy wyborze składników aktywnych, kompozycji zapachowych, jak i nad ich elegancką oprawą. 
 
Kosmetyki będą dostępne w sprzedaży już w maju tego roku. Pod postem na Instagramie Weroniki pojawiły się także gratulacje od koleżanek z show biznesu, tj. Julia Wieniawa czy Maffashion. 
 
 
 
 
 
Link: https://www.instagram.com/p/CM2K6lbp2lM/
 
Wy także nie możecie doczekać się aż kosmetyki będą na rynku? 
 
 
 
 
 
 

Lajuu by Weronika Rosati to polska marka premium z naturalnymi, wegańskimi kosmetykami do pielęgnacji skóry. Swoje początki ma w słonecznej Kalifornii, gdzie pasja do świadomego dbania o ciało połączyła aktorkę Weronikę Rosati i Anetę Stacherek – założycielkę Bellamama, firmy produkującej naturalne produkty pielęgnacyjne dla kobiet w ciąży i po porodzie. Pierwszą linią Lajuu by Weronika Rosati są kosmetyki brązujące, a kolejną tworzą preparaty antyoksydacyjne oraz regenerujące. Bazą i głównym składnikiem wszystkich produktów jest woda kokosowa wydobywana z wnętrza bardzo młodych kokosów, sprowadzana m.in. z Hawajów. Marka stawia na aktywne, skoncentrowane formuły oraz składy pochodzenia naturalnego tj. ekstrakty i oleje roślinne, które wzbogaca innowacyjnymi komponentami takimi jak bioferment z bambusa, lift oleoactif czyli roślinny botoks czy lingostem otrzymywany z roślinnych komórek macierzystych z borówki brusznicy. Unikalne kompozycje sprawiają, że codzienna pielęgnacja staje się niezwykle przyjemnym doznaniem, zapewniającym piękny, młody, a przede wszystkim zdrowy wygląd skóry. Kosmetyki Lajuu by Weronika Rosati będą dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym www.lajuu.pl już w maju 2021 roku. 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar