2021-02-16

WSPIERAMY AKCJE

W DZIEŃ KOTA RAZEM Z GWIAZDAMI BIJEMY REKORD GUINNESSA BY RATOWAĆ ZWIERZĘTA!

Już w środę bijemy światowy rekord Guinnessa aby pomagać cierpiącym zwierzętom. Wspierają nas gwiazdy i wielu ludzi dobrej woli.

 
 
 
W środę 17 lutego obchodzimy Dzień Kota. W tym dniu nasze niewielkie stowarzyszenie SOS KOTY Mielec podejmie oficjalną próbę pobicia światowego rekordu Guinnessa.
 
https://www.facebook.com/soskotymielec/photos/a.119434968212822/2014525562037077/
 
Aktorzy: Paweł Orleański, Mariusz Węgłowski, Kamila Ścibiorek, Klaudia Sokołowska i Sasza Reznikow przyłączyli się do akcji i razem z nami będą w najbliższą środę zachęcać do bicia rekordu.
 
Jesteśmy stowarzyszeniem, które pomaga kotom porzuconym, podrzuconym, chorym, rannym, i wolno żyjącym. Prowadzimy w Mielcu dom, do którego trafiają koty z Mielca i okolicznych wiosek, dla których brakuje miejsca w mieleckim schronisku. Przygarniamy, leczymy, socjalizujemy i szukamy dla nich domów. W roku 2020 pod naszą opieką było w sumie 107 kotów. Całą naszą działalność finansujemy z datków osób prywatnych, nie dostajemy dotacji od miasta. Potrzeby są ogromne, a pieniędzy wciąż brakuje, dlatego postanowiłyśmy bić rekord Guinnessa!
 
Ten rekord - najwięcej indywidualnych darowizn przekazanych na kampanię na jednej platformie internetowej w ciągu 24 godzin, obecnie wynosi 105 803 osoby. Ustanowiony został przez chińską Fundację na rzecz Zmniejszenia Ubóstwa, firmę Tencent QQ oraz agencję ONZ – Światowy Program Żywnościowy.
 
Na portalu RatujemyZwierzaki.pl utworzona zostanie nasza zbiórka, której celem będzie pomoc kotom. Od północy 17 lutego przez kolejne 24 godziny każdy kto wpłaci chociaż złotówkę na akcję, pomoże nam pobić rekord.
 
Zbieramy wszystkie siły, prosimy znajomych i nieznajomych z Polski i całego świata o  wsparcie nas w tym dniu. Prosimy o pomoc wszystkich, którzy zechcą udostępnić na swoich łamach i profilach w mediach społecznościowych post z informacją o naszej akcji i zachęcą swoich fanów do wspólnego bicia rekordu.
 
https://www.facebook.com/soskotymielec/videos/248105730318698
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar