2021-02-13

Paznokcie

Manicure na Walentynki od Triclinium Nails Club

Święto Zakochanych już jutro! Każda kobieta, która wybiera się w tym dniu na spotkanie z ukochanym, chce wyglądać pięknie. Sam strój, makijaż i fryzura to nie wszystko! Wisienką na torcie jest piękny manicure i pedicure. Dlatego z okazji Walentynek stylistki Triclinium Nails Club https://www.instagram.com/triclinium.nails.club/  (to część warszawskiej klinki Triclinium stworzona z myślą o miłośniczkach pięknych paznokci) przedstawiają na ten dzień wyjątkowe, dedykowane mu stylizacje.

Mogą to być zarówno klasyczne wzory, takie jak tradycyjna czerwień połączona  z frenczem
https://www.instagram.com/p/CHvWWswBXgj/
 
 
 
 
 
Lub przedłużenie żelowe i hybryda z odrobiną połysku "catwalk"
https://www.instagram.com/p/CGpsUwuhwLF/
 
 
 
 
 
Dla wielbicielek wprost walentynkowych wzorów jest mnóstwo możliwości zdobień wykonanych np. na jasnym tle z elementami serduszek, połączonych z folią transferową. Będą się znakomicie prezentowały solo…
 
 
 
https://www.instagram.com/p/CLAUb0nM6Jw/
 
 
 
 
 
…  jak i w połączeniu z kilkoma czerwonymi paznokciami.
https://www.instagram.com/p/CKvxJElMRCy/ 
 
 
 
 
 
W tym dniu można również zdecydować się na coś bardziej cukierkowego, w różu, ze zdobieniami w serca i ręcznie malowaną myszką Miki oraz efektem szronu.
 
 
 
 
 
 
Lub na czerwień, ale w połączeniu ze słodkim, walentynkowym misiem.
https://www.instagram.com/p/CK4FDsfMBS6/ 
 
 
 
 
 
 
 
W podobnym, luźnym i mniej zobowiązującym tonie będą rysunkowe zdobienia na mlecznej bazie…
https://www.instagram.com/p/CK1kGk6MOlF/ 
 
 
 
 
 
…albo czarne ornamenty z drobnymi dodatkami np. na różowym podkładzie.
https://www.instagram.com/p/CLHu4JOs-Eh/ 
 
 
 
 
 
To oczywiście  nie wszystkie możliwości walentynkowych stylizacji paznokci. Jak widać może ich być wiele, mogą być niebanalne i zaprojektowane tak, aby pasowały tylko do ich „nosicielki”. 
 
 
 
Informacje o ekspercie:
---
Triclinium Nailsc Club https://www.instagram.com/triclinium.nails.club/ to część warszawskiej klinki Triclinium stworzona z myślą o miłośniczkach pięknych paznokci. Wykwalifikowane i bardzo utalentowane stylistki wykonują w tym miejscu zarówno klasyczne pielęgnacje jak i specjalizują się w bardziej skomplikowanych oraz najnowocześniejszych technikach budowania kształtu paznokci i ich zdobień. Miejsce oferuje również m.in. Autorski Program „My Nails”, który pozwala indywidualne zaprojektować najlepiej dopasowaną do każdej klientki stylizację.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar