2021-02-05

Twarz

Bądź piękną Walentynką. Daj się oczarować Linerase!

Najbardziej romantyczny i gorący dzień w lutym zbliża się wielkimi krokami. W tym roku, bardziej niż zwykle tęsknimy za bliskością, dotykiem i przytuleniem. Dlatego, w Walentynki zatroszcz się szczególnie o tych, których kochasz, ale pamiętaj także o sobie. Nic tak nie podnosi endorfin kobiecie jak pewność siebie i piękny wygląd!

 
 
 
 
Czy wiesz, że kobieta, która jest świadoma własnego ciała oraz wartości, wydaje się innym bardziej atrakcyjna? I nie chodzi tutaj o popadanie w samouwielbienie, ale o zwykłą samoakceptację. Umiejętność pokochania, docenienia siebie, uwierzenia, że zasługujemy na przyjemności i  wszystko, co najlepsze w życiu uskrzydla. Takie podejście zdecydowanie sprzyja również naszym relacjom i spełnieniu w życiu osobistym.  
 
Walentynki to dobry pretekst, aby celebrować nasze kobiece przyjemności. Sukienka, paznokcie, makijaż…ale czy to wszystko? Pamiętaj, nawet najpiękniejszy make-up nie będzie wyglądał dobrze jeśli nie zadbasz o swoją cerę! Zwłaszcza teraz, kiedy często przebywamy w ogrzewanych pomieszczeniach nasza skóra wygląda szaro. Jest zwiotczała, zmęczona, szorstka, niedotleniona. Czy jest sposób, aby nadać jej blasku i pobudzić do życia?  
 
Podkreśl swoją urodę i daj się oczarować zabiegiem, które pokochały Europejki. Terapia kolagenowa Linerase wpisuje się w widoczny trend w medycynie estetycznej idącej ku naturalnej biostymulacji skóry. Preparat dostarcza skórze utracony wraz z wiekiem kolagen. Intensywnie i skutecznie ją stymuluje,  przyczyniając się do poprawy gęstości i sprężystości. Linerase jest zabiegiem wszechstronnym i kompleksowym. Może być stosowany zarówno na twarz, szyję, dekolt, grzbiety rąk i w zależności od potrzeb na wszystkie inne okolice ciała dotknięte problemem wiotkości i braku elastyczności.
 
Dlaczego zabieg biostymulacji skóry preparatem Linerase jest lepszy niż najlepszy makijaż? Jest wiele powodów!
 
- Nadaje skórze blasku, nie tylko do momentu demakijażu,
- Spłyca zmarszczki wokół oczu i ust – nadając spojrzeniu więcej blasku,
- Odmładza szyję i dekolt,
- Modeluje owal twarzy.
 
Co więcej, kolagenowa terapia młodości czule zadba o Twoją skórę. Cera nabierze kolorytu, stanie się delikatna i miła w dotyku. Zmarszczki zostaną w sposób subtelny i delikatny wygładzone. Linerase podkreśli Twoją naturalną urodę nie zmieniając rysów twarzy. Pewność siebie na walentynkowy wieczór gwarantowana!
 
 
 
  
Linerase uwiedzie Cię efektami. Z każdym dniem zauważysz poprawę jakości skóry. Ostateczny efekt regeneracji, ujędrnienia i zagęszczenia skóry osiągamy po wykonaniu pełnej terapii. Kuracja według protokołu obejmuje zazwyczaj od 2 do 4 zabiegów w odstępach 14 - 21 dni, jednakże o ich ilości i częstotliwości decyduje lekarz w zależności od wieku pacjenta i stanu jego skóry. 
 
Bądź piękną Walentynką nie tylko od święta. Z Linerase stwórz własną definicję piękna i naturalnego uroku, które w sobie nosisz!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar