2021-01-05

Nowinki

Dodajmy sobie koloru w nowym roku!

Styczniowa aura zdecydowanie nie rozpieszcza, dlatego najlepiej poprawić sobie humor kolorem. Zarówno w domowych stylizacjach jak i do pracy polecamy założyć barwne ubrania i dzięki temu stawić czoło przygnębiającej pogodzie. 

Energetyzujące róże i jaskrawe zielenie na pewno sprawdzą się w tej roli znakomicie. To kontrastowe  i odważne połączenie kolorów sprawi, że będziemy wyglądać promiennie. Do tego klasyczna, beżowa szpilka, która wysmukli naszą nogę i gotowe! 
 
Jeśli intensywny róż to koniecznie sukienka. Najlepiej o długości midi z większymi lub delikatniejszymi plisami. Taki kobiecy fason pasuje do praktycznie każdego typu figury. 
 
Wiosnę mogą nam przybliżyć wielobarwne sukienki o wzorach przypominających rajskie ogrody. Dla bardziej zachowawczych pań proponujemy materiały w  delikatne rozlewające się pasy w lekko stłumionych kolorach. 
Trudno się nie zgodzić, że najbardziej energetyzującym kolorem jest czerwień. I właśnie w tym kolorze sprawdzi się tak modna w tym sezonie krótka puchówka. Pasuje idealnie do czarnych, skórzanych botków. 
 
Wiernym klasycznej elegancji polecamy białą koszulę w beżowe i granatowe paski. Do tego niebieskie cygaretki i skórzana torebka.  
 
 
 
 
Stylizacja nr 1: spodnie - Fratelli/fratelli.com.pl, bluzka - Jelonek/jelonekm.pl, sukienka Jelonek/jelonekm.pl, torebka, buty - Menbur/menbur.pl
 
 
 
 
Stylizacja nr 2: sukienki - Midori Feminine Fashin/midori.pl, buty, torebka - Menbur/menbur.pl
 
 
 
 
Stylizacja nr  3: kurtka - Fratelli/fratelli.com.pl, spodnie - Midori Feminine Fashin/midori.pl, buty - Menbur/menbur.pl
 
 
 
 
Stylizacja nr 4: sukienki - Midori Feminine Fashin/midori.pl, buty, torebka - Menbur/menbur.pl
 
 
 
 
Stylizacja nr 5: koszule - Jelonek/jelonekm.pl, spodnie - Fratelli/fratelli.com.pl, buty, torebka - Menbur/menbur.pl
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar