2020-12-30

Kolekcje ubrań

Moles&freckles: ubrania, które wyprzedają się na pniu!

Modny powrót do natury przestał być mrzonką, a staje się rzeczywistością. A wszystko za sprawą materiałów coraz częściej wykorzystywanych w produkcjach, które sprawiają, że odzież staje się bardziej przyjazna dla skóry i środowiska. Ponadto okazuje się, że wyprzedają się błyskawicznie, co świetnie widać na przykładzie polskiej marki moles&freckles.

 
Wydarzenia z 2020 roku sprawiły, że nastąpiło zredefiniowanie pojęcia luksusu. Obecnie artykułami najbardziej pożądanymi są te najwyższej jakości z równoczesnym zachowaniem neutralnego wpływu na środowisko. Czy marki oferujące takie produkty będą w stanie konkurować na rynku w segmencie dóbr luksusowych?
 
 
 
 
 
Najbardziej rozchwytywane produkty marki moles&freckles
 
Proste, przyjemne w formie i efektowne stylizacje niewymagające nakładów sił to filozofia i zarazem kwintesencja marki. Stoją za tym ubrania stworzone z materiałów przyjaznych dla skóry, głównie z bawełny, modalu i wiskozy. Połączenie wysokiej jakości z niebanalną prostotą, to przepis na rozkochanie w sobie klientów. Widać to na przykładzie kremowej bluzy Moles and Freckles oraz otulającej ciepłem, zimowej czapki. Oba te bestsellery powodują szybsze bicie serca u każdej minimalistki. Kolejnym modelem jest biały t-shirt z logo marki uszyty w większości z modalu. Miękkość i mięsistość tej tkaniny to główna zaleta produktu, który rozchodzi się jak świeże bułeczki. W sklepie dostępna jest jeszcze czarna wersja tego t-shirtu!
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar