2020-12-28

Kolekcje ubrań

#MOHITOWOMEN

Zainspiruj się kobietami, dla których moda to coś więcej, niż tylko stylowe ubrania. 

 

Charakterystyczne style, różne kobiety, odmienne pasje. To co łączy Karolinę, Joasię i Magdę to ich siła, niezależność i chęć do działania. Karolina Limbach (@karolinalimbach), stylistka, twórczyni jednego z najbardziej rozpoznawalnych hasztagów w czasie lockdownu #strojesienahomeoffisie, zachęca swoich obserwatorów do zabawy modą podczas dni spędzonych w domu. Joanna Biawo (@joannabiawo), kierowniczka marki w jednym z największych wydawnictw medialnych, prywatnie miłośniczka francuskiego stylu. Magdalena Linke-Koszek (@bymagdalenalinke) założycielka „najbardziej inspirującego magazynu” Sezon oraz platformy Her Impact. Zrzesza ambitne kobiety dzielące się swoją wiedzą i doświadczeniem. #MohitoWomen wykorzystują media społecznościowe do budowania wspólnoty kobiet, które wzajemnie się wspierają i motywują do działania, a moda jest dla nich sposobem na wyrażenie siebie. Obserwujcie nasze social media w ciągu kolejnych tygodni i sprawdźcie, jakie stylizacje MOHITO wybrały te trzy inspirujące Kobiety!
 
 
 
 
MAGDALENA LINKE-KOSZEK
Współczena businesswoman.
Kim jest współczesna businesswoman? Magdalena LinkeKoszek to Kobieta Roku Glamour w kategorii Biznes oraz założycielka magazynu modowego Sezon Mag. Obecnie skupiona wokół platformy Her Impact, czyli przestrzeni zawodowej dla kobiet, której jest autorką. Jako ambasadorka marki jest głosem ambitnych i nowoczesnych #MOHITOwomen, które na co dzień wybierają klasyczne i ponadczasowe stylizacje.
 
 
 
 
 

JOANNA BIAŁASZEK-WOŹNIAK
Specjalistka od mody.
Joanna znana na Instagramie pod pseudonimem Joanna Biawo, od lat związana jest z branżą mody oraz mediów. Jako specjalistka marketingu i public relations, redaguje teksty w największym wydawnictwie magazynów o tematyce modowej, a w wolnym czasie prowadzi bloga. Admiratorka francuskiego stylu życia, miłośniczka niszowych zapachów oraz ponadczasowej biżuterii, na co dzień wyszukuje perełki ze świata mody by dzielić się swoimi odkryciami z szerszą publiką.
 
 
 
 
 

KAROLINA LIMBACH
Z miłości do mody.
Pasja, zaangażowanie i miłość do mody. Te trzy określenia najlepiej opisują Karolinę Limbach, stylistkę i producentkę sesji dla magazynu Elle. Zainicjowała projekt #strojesienahomeoffisie, zachęcając tym swoichobserwatorów do zabawy modą podczas dni spędzonych w domu. Jako stylistka na co dzień wybiera trendowe i ekstrawaganckie rozwiązania, którymi inspiruje nasze #MOHITOwomen.
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar