2020-12-19

WARTO WIEDZIEĆ

LIMITOWANY KALENDARZ YOPE PRZEZ CAŁY ROK!

To już druga edycja limitowanego kalendarza YOPE. Jego autorką, tak jak w zeszłym roku, jest Bożena Kowalkowska, która nie tylko wie, jak doskonale planować czas, ale także z powodzeniem uczy tego innych. I choć wydawałoby się, że w kalendarium nie da się wymyśleć nic nowego, dzięki jej pomysłom kalendarz YOPE zaskoczy Cię dobrą energią i przyjemnością planowania marzeń i zadań. 

 

 

 

 
Kalendarz YOPE jest tradycyjnie podzielony na kwartały, którym nieszablonowo przypisane zostały nowe znaczenie, rytuały i inspiracje. Ich filarami są: spokój, uniesienie, spełnienie i miłość, dzięki którym każda z czterech części roku przyniesie nowe doznania i uczucia. Wystarczy je spisać w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu otwierającym każdy nowy kwartał, aby móc wracać do nich, kiedy tylko potrzebujesz. Widok na cały miesiąc sprawdzi się w wyznaczaniu rytmu na cztery tygodnie. Układ tygodnia zbudowany został zgodnie z ideą tworzenia listy zadań, czyli pionowo, co ułatwi Ci zaplanowanie poszczególnych dni tygodnia. 
 
Teraz już tylko wystarczy z radością powitać Nowy Rok 2021 i świadomie gospodarować czasem tak,  aby zawsze znaleźć okazję do pielęgnowania tego, co w życiu najważniejsze. Dziś, jutro i przez cały rok. 
 
#kalendarzyope
 
 
Kalendarz 2021 jest dostępny na www.yope.me. 
Cena: 49,99 zł 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar