2020-10-19

Buty

CO JEST, DOKTORKU?

 Converse świętuje 80-te urodziny Królika Bugsa wypuszczając

kapsułową kolekcję dla fanów kreskówki w każdym wieku.
Królik Bugs gwiazdą najnowszej
kolekcji Converse
 
 
 
 
 
 
 
Królik Bugs to legendarna postać z kreskówek uwielbianych przez dzieci i dorosłych na całym świecie. Nie ma chyba osoby, która nie znałaby szalonych przygód tej postaci i niepowtarzalnej relacji między nim a Elmerem Fuddem. Teraz królik ożywa na nowo w limitowanej kolekcji butów i ubrań Converse x Bugs Bunny. W kapitalnej kolekcji nie tylko dla dzieci pojawia się sztuczne futro, haftowane emblematy marchewki i słynne logo Looney Tunes. Poza tym kolekcja aż pęka w szwach od wizerunku królika!
 
Converse x Bugs Bunny to seria wyjątkowych butów i ubrań, które swoimi elementami nawiązują do zwariowanych przygód najbardziej kochanego królika świata. Szeroki wybór modeli i rozmiarów sprawia, że niezależnie od wieku każdy może nosić swojego idola na bucie i nie tylko!
 
 
 
A teraz bądźcie bałdzo bałdzo cicho. Pora dołwać tego natłętnego kłólika!
 
Kolekcja Converse x Bugs Bunny dostępna będzie w wybranych sklepach Converse, sklepach partnerskich i na converse.pl już pod koniec października.O CONVERSE Converse Inc., firma oferująca buty i odzież z siedzibą w Bostonie, w stanie Massachusetts, jest spółką należącą do NIKE Inc. Marka Converse powstała w 1908 roku i jest rozpoznawalna jako marka umożliwiająca wyrażanie siebie ludziom wszystkich kultur z całego świata. Interpretacja i adaptacja kultowych sneakersów, w tym Chuck Taylor® All Star®, One Star® i Jack Purcell® sięgają dziesięcioleci.
 
 
Więcej informacji na: www.converse.pl oraz na @converse.polska
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar