Jak wyglądają wycieczki po Azji z ekskluzywnym biurem podróży CARTER® www.carter.eu ?

 

Wycieczki do Singapuru i Malezji z CARTER

 

Poznaj bezkres pustyni Gobi z perspektywy balonu, widoki na najwyższe szczyty Himalajów w Nepalu z lampką szampana w dłoni lub weź udział w lekcjach gotowania dim sum w 3* restauracjach Michelin w Hong Kongu. Chcesz poczuć się jak prawdziwy Samuraj tworząc miecz w japońskim mieście Kanazawa, czy jak Sushi Master u najlepszego szefa kuchni w Kyoto? Wolisz luksusowy relaks w willi Alila Uluwatu o powierzchni 2.000 m2 , a może w apartamencie prezydenckim hotelu Raffles w Singapurze? Masz ochotę na wspólny posiłek z rodziną królewską Ubud na Bali lub z maharadżą w indyjskim Radżasthanie, czy survival w dżungli północnego Laosu? Tak, to wszystko jest możliwe. Nieważne jak wyobrażasz sobie swoją idealną podróż po Azji https://carter.eu/kierunki/azja, jesteśmy po to, by spełniać Twoje podróżnicze marzenia. Pomyśl życzenie i gdzie chciałbyś spędzić swoje następne wyjątkowe luksusowe wczasy – wystarczy. Cała reszta organizacji wakacji życia należy do nas.

1.Indie  – wyprawy duchowe i podróże kulturowe
 
Indyjskie pałace w Radżasthanie, zabiegi ajurwedy z widokiem na szczyty Himalajów, wypoczynek na piaszczystych plażach Goa – to kwintesencja luksusowych wycieczek po Indiach.
 
Indie to ogromna kraina kontrastów, w którym porywa nas fuzja kolorów, dźwięków i zapachów - to “cały świat w jednym kraju”. Podczas wyprawy odwiedzisz bajeczne pałace Maharadży, poznasz opowieść o prawdziwej miłości Shan Jahana do swojej zmarłej przedwcześnie Żony, dla której został wzniesiony Taj Mahal. Doświadczysz uzdrawiających zabiegów starożytnej Ayurvedy. Nie zabraknie też czasu na zakupy dzieł sztuki w Dżajpurze czy też dla Pań - ręcznie wykonanej biżuterii i jedwabnych sari. Oprócz bogactw i luksusów Indii, program również przybliży Ci również życie codzienne ludzi. Skosztujesz autentycznej kuchni hindu, odwiedzisz lokalne społeczności i poznasz radości i troski mieszkańców zamieszkujących ten jeden z najludniejszych krajów świata. Podczas indywidualnie przygotowanej wycieczki nieodzownym jest zatrzymać się w jednym z najlepszych hoteli Indii, mianowicie w The Imperial w Delhi, Taj Lake Palace w magicznym Udajpurze bądź w Rambagh Palace w różowym mieście Dżajpurze.
 
 

 
 
 
Specjalnie dla Pań biuro CARTER proponuje program objazdowy do Indii „Eat, pray, love & dance”, który można zrealizować nawet już dla 2 uczestniczek. W programie: noclegi w 5-gwiazdkowych hotelach i pałacu Maharadży, lekcje gotowania, poranna yoga pod okiem doświadczonego trenera, zabiegi Ajurwedyjskie leczące nie tylko ciało, ale pomagające odnaleźć wewnętrzną harmonię, duchowe i kulturowe doznania w Varanasi, wschód słońca w Taj Mahal, przejażdżka różowymi rikszami po Jaipurze prowadzonymi przez kobiety i wizyty w fundacjach charytatywnych. 
 
 
2. Japonia - wczasy szyte na miarę w Kraju Kwitnącej wiśni.
 
Zwiedzanie metropolii, kolacja z gejszą i wypoczynek w gorących źródłach. Opcjonalnie spróbuj partyjki golfa na japońskich wyspach Hokkaido lub Honsiu.
 
Japonia to niezwykły kraj, gdzie szacunek i uprzejmość są podstawą funkcjonowania całego społeczeństwa. Serdecznie zapraszamy do odkrycia głęboko skrywanych miejsc Japonii w wersji luksusowej, czyli z prywatnym przewodnikiem, kierowcą i zatrzymując się wyłącznie  najlepszych hotelach, kurortach i najciekawszych miejscach w kraju. Zrealizujemy Twoje najskrytsze marzenia i plany podróżnicze w Kraju Kwitnącej Wiśni!
 
Niesamowite bogactwo kulturowe, połączenie nowoczesności i tradycji, wielkie metropolie, urzekające pięknem zabytki, zadbana przyroda magnetyzują wielbicieli Dalekiego Wschodu. Wybierz się do Kraju Wschodzącego Słońca aby poznać jej sekrety jak m. in.: rytualne parzenie kawy, origami, ogrody japońskie czy sztukę przyrządzania sushi. Wybierając się na wakacje do Japonii trzeba zwiedzić buddyjskie świątynie, zanurzyć się w gorących źródłach tzw. onsen, obejrzeć liczne pałace i szintoistyczne chramy oraz wziąć udział w tradycyjnej ceremonii picia herbaty.
 
Dla miłośników kultury i historii polecamy wizyty w miastach:
 
Nagasaki  - dziś miasto jest synonimem zrzucenia drugiej bomby atomowej. Bez wątpienia ta historia przyćmiewa wszystko inne, jak chociażby fakt, że Nagasaki to tętniący życiem, urokliwy i całkowicie wyjątkowy klejnot, odzwierciedlający mieszankę wpływów japońskich, europejskich i chińskich.
 
Kanazawa – miasto leży na wybrzeżu Morza Japońskiego, otoczone jest przez 2 parki narodowe Hokusan i Noto. Warto zrobić wycieczkę do dzielnicy Samurajów Nagamachi Bukeyashikiato, dzielnicy świątyń Teramachi, ogrodów Gyokusen-immaru, czy też dzielnicy gejsz Nishichaya-machi, pełnej tradycyjnych herbaciarni. W programie biura podróży CARTER uwzględnione jest aby uczestniczy wycieczki w Kanazawie stworzyli swój własny samurajski miecz!
 
Kioto –słynące ze starożytnych świątyń i pałaców, tradycyjnej drewnianej architektury domów machiya i  gejszy w dzielnicy Gion.
 
Nara – znane też jako miasto jeleni. Nara leży na południe od Kioto, niecałe 2 godz. pociągiem z Tokio. Była pierwszą, starożytną stolicą Japonii (od 710 do 784 roku)
 
Osaka – to z kolei miasto-symbol azjatyckiej nowoczesności, miasto pełne zgiełku, gwaru, kolorowych neonów, salonów gier, restauracji, modnych sklepów. To trzecie pod względem wielkości miasto w Japonii.
 
Japonia ma świetnie rozwiniętą bazę turystyczną i wiele luksusowych hoteli, zarówno w dużych miastach jak Tokyo, Kioto i Nagasaki jak i w małych miejscowościach gdzie skosztować możemy gorących kąpieli onsen.
 
Podczas luksusowych podróży po Japonii na pewno warto rozważyć noclegi w najbardziej luksusowych hotelach świata jak m. in.: Aman Tokyo. The Peninsula Tokyo i Aman w Kioto.
 
3. Singapur i Kuala Lumpur z Malezją https://carter.eu/kierunki/azja/malezja

Fascynująca wycieczka łącząca Azjatyckie Tygrysy czyli Singapur z Kuala Lumpur i rajskie plaże Langkawi.
 
Zapraszamy w fascynującą podróż po 2 krajach Azji Południowo-Wschodniej. Program wycieczki jak i długość pobytu w Singapurze i Malezji będą dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i Twojego tempa zwiedzania atrakcji. W programie znajdziesz wizyty w świątyniach, shopping w modnych butikach i na tradycyjnych bazarach, niesamowite kulinaria, luksusowe hotele, ‘instagramowe’ bary położone na dachach wieżowców i nie tylko... Miasto Lwa, Kuala Lumpur i Langkawi w jednym, czyli ciekawe połączenie dwóch Azjatyckich Tygrysów! 
 
Singapur uznawany jest powszechnie za jedno z najbardziej rozwiniętych miast- państw na świecie. Poziom życia jest tam bardzo wysoki, pensje jak na azjatyckie warunki także odbiegają znacznie. W efekcie Singapur stał się jednym z najdroższych i najbardziej luksusowych miast w Azji Południowo Wschodniej. Odwiedzając to miasto warto udać się do przystani łodzi, w której cumują okazałe luksusowe jachty. Ceny nieruchomości są również wysokie. Przykładowo: nieduże mieszkanie w ekskluzywnym budynku-apartamentowcu projektu Daniela Libeskinda kosztuje 6 milionów zł! Jeśli chodzi o sklepy i centra handlowe Singapur to jest po prostu wymarzoną mekką zakupową; znajdziesz tam wszystkie najbardziej luksusowe marki świata: Prada, Dior, Gucci, Louis Vuitton, Cartier etc.
 
W Kuala Lumpur największe atrakcje to słynne Bliżniacze Wieże  czyli Petronas Towers, kolonialna dzielnica Colonial Core i położone za miastem Jaskinie Batu. 
 
Po intensywnym ale jakże ciekawym zwiedzaniu pora na zasłużony relaks. Żadne wczasy w Azji nie mogą być kompletne bez obowiązkowego wypoczynku na pięknych plażach Langkawi. Zapraszamy na wakacje w raju w jednym z najbardziej ekskluzywnych hoteli Malezji: Four Seasons bądź Ritz-Carlton Langkawi.
 
 
 
The Ritz -  wakacje ms
 
 
Zainteresowały Was wycieczki do Azji i ekskluzywne wakacje na rajskich plażach z biurem CARTER?
 
 
 
Zapraszamy do kontaktu:
 
tel: :22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246 travel@carter.eu 
 
 
Biuro ul. Hoża 50/23 oraz ul. Złota 44 w Warszawie
 
https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/ 
https://www.facebook.com/CARTER.LuksusoweWakacje/ 
https://www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos 
 
 
www.carter.eu
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar