2020-09-13

Dodatki

Calzedonia x Superga – wspólna kapsułowa kolekcja

Nowe modele Calzedonia są już dostępne od września! Legginsy, rajstopy oraz skarpety, które idealnie wpasowują się w sportowy styl z efektem pop i glamour.  

 

 

 

 
Co się stanie jeśli kultowe rajstopy Calzedonia spotkają się z sportowy stylem Superga? Odpowiedzią na to pytanie jest kapsułowa kolekcja, stoworzona przez te dwie ponadczasowe włoskie marki. Ta propozycja to połączenie modowych potrzeb każdej kobiety takich jak: rajstopy, skarpety ze sportowym i klasycznym urokiem marki Superga.
 
Ta nowa glamourowa kolekcja, jest idealna dla wszystkich kobiet, które na co dzień noszą produkty Calzedonia i nie chcą rezygnować z bycia modną nawet podczas uprawiania sportów. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W linii Calzednia x Superga znajdziemy m.in.: legginsy, rajstopy i skarpety. 
 
5 rodzajów legginsów  z wzorami w logo Superga – 4 nowe wersje bestsellerowych błyszczących legginsów w kolorze elektryzującego błękitu, różu, czerni oraz te nadrukowane w kultową literkę S – Superga. 4 modele rajstop kabaretek (zarówno małe i średnie oczka) w kolorze czarnym, różowym i niebieskim z efektem brokatu oraz nadrukowanym logo na gumie. 11 nowych fasonów skarpet, od tych w sportowym stylu, po te najbardziej glamour wykonane z lurexu i jaskrawych kolorów.
 
Kolekcja jest dostępna w sklepach stacjonarnych Calzedonia w całej Polsce i oraz online.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar