2020-09-04

WSPIERAMY AKCJE

KOBIETY W ROLI GŁÓWNEJ czyli wyjątkowa kampania L'Oréal Paris

 Manifestuj swoją kobiecość, wyrażaj siebie!

L'ORÉAL PARIS WSPIERA SIŁĘ I RÓŻNORODNOŚĆ KOBIET 
 
Kobieca siła jest wyjątkowa i wielowymiarowa. Jej źródła mogą być różne, bo każda z nas ma inną historię do opowiedzenia. Ważne, aby w tej opowieści zawsze grać główną rolę. Kreować swoje marzenia i realizować własne plany. O dawaniu kobietom inspiracji do odkrywania swojego potencjału i siły płynącej z kobiecości jest właśnie nowa, długofalowa kampania L'ORÉAL PARIS „KobieTY w roli głównej”. Obfitować będzie ona w piękne rozmowy, wywiady, spotkania i manifesty. Kobieca siła nabiera wiatru w żagle dzięki głośnemu wypowiedzeniu swoich potrzeb oraz wsparciu innych kobiet. Jej uosobieniem jest powołany przez markę BEAUTY SQUAD!
 
 
 
 
 
Marieta Żukowska, Ola Żebrowska, Magda Bereda, Karolina Gilon, Alicja Szemplińska, Anna Markowska, Olga Kleczkowska, Radzka oraz ambasadorka L'Oréal Paris Grażyna Torbicka… 
9 wyjątkowych kobiet, inspirująca mieszanka osobowości, pasji, historii i typów urody. Każda z bohaterek BEAUTY SQUADU jest inna, ale każda ma słyszalny głos, który ma siłę inicjowania zmian! Wybrzmiewa on w spocie promującym kampanię „KobieTY w roli głównej”. Bohaterki wypowiadają w nim osobiste manifesty, które dodają innym kobietom pewności siebie i odwagi do odnajdowania własnej definicji kobiecości.
 
Słowa mają moc zmian!
W historii każdej z nich możemy odnaleźć część siebie. Grażyna Torbicka – niezwykła osobowość, prawdziwa ikona kina, telewizji, dziennikarstwa. Niejednokrotnie miała okazję przekonać się, że jak sama mówi: Dziś największą siłą jest siła kobiet. Uosobieniem tej siły jest każda bohaterka BEAUTY SQUADU, w którym odnajdziemy również reprezentantki młodego pokolenia – piosenkarki, youtuberki, modelki. Alicja Szemplińska, Magda Bereda, Ania Markowska czy Olga Kleczkowska to kobiety, które swoją pasją i aktywną postawą udowadniają, że wiara w swoją wartość jest prawdziwą potęgą. Uwierz w siebie, a inni też w Ciebie uwierzą – mówią prawie jednym głosem Alicja i Magda w spocie marki. A Olga i Ania dodają: Zawsze bądź sobą! I głośno mów to, co czujesz!
 
 
 
Sekretem kobiecej siły według Mariety Żukowskiej jest miłość do samej siebie: Musisz siebie pokochać! – mówi pełna energii, uśmiechu i wyjątkowego uroku aktorka. Jej zawodowa droga pokazuje, że pozostawanie w zgodzie z sobą jest najlepszą życiową strategią. O tym, jak ważna jest samoakceptacja i nieuleganie presji otoczenia przekonuje w filmie Radzka, czyli Magdalena Kanoniak: Nie trać czasu na cudze wzorce i schematy. Influencerka i vlogerka, która jak sama podkreśla: „ma krąglejszą sylwetkę”, doradza kobietom jak ubierać się, aby czuć się dobrze we własnej skórze. Karolina Gilon to symbol podążania własną drogą, którą sama sobie wyznaczyła: „To ja decyduję o tym, kim jestem”. Jej energia i odwaga w sięganiu po marzenia może być inspiracją dla wielu kobiet i młodych dziewczyn, które dopiero odkrywają swój potencjał.
 
O tym, że nasza siła płynie ze wzajemnego wsparcia potwierdza Ola Żebrowska, której nie zobaczymy w spocie marki, ale odnajdziemy w szeregach BEAUTY SQUADU. Podczas, gdy pozostałe dziewczyny dzieliły się swoimi doświadczeniami na planie zdjęciowym, Ola pisała swój własny scenariusz historii „KobieTy w roli głównej” – została po raz kolejny mamą. Ola kobiecą solidarność miała okazję odkrywać od najmłodszych lat – wychowała się w końcu wśród ośmiu sióstr!
Niezależenie od tego, jakie relacje nas łączą i co nas dzieli, jedno jest pewne, a wypowiedziane przez Grażynę Torbicką nabiera prawdziwej mocy: My kobiety musimy się wspierać.
 
Mimo tego, że każda z nas ma za sobą inne doświadczenia, niektóre prawdy o nas i naszych potrzebach są niezwykle uniwersalne. Dlatego manifesty bohaterek projektu „KobieTY w roli głównej” są nam tak bliskie i mają okazję stać się naszą siłą.
 
Bo jesteś tego warta!
Spot marki wraz z manifestami bohaterek jest sercem długoterminowej kampanii „KobieTY w roli głównej”. Przez najbliższe miesiące bohaterki BEAUTY SQUADU będą wspierać i promować kobiecą współpracę, dlatego warto śledzić ich instagramowe profile. Marka L'ORÉAL PARIS od początku wspiera kobiety na wielu poziomach. Pomaga odkrywać własną definicję piękna. Inspiruje do odważnego podążania własnymi ścieżkami. Pokazuje, że kobieca siła zyskuje na mocy, gdy jest solidarna. W obliczu aktualnych wyzwań, z którymi muszą się mierzyć kobiety, lokalna kampania L'ORÉAL PARIS będzie obfitowała w wielowątkowy i wielowymiarowy kobiecy dialog, wzajemne dzielenie się własnymi historiami i doświadczeniami. A wszystko po to, by wyzwolić potencjał drzemiący w kobietach, bo są tego warte!
 
Więcej szczegółów już wkrótce!
 
Zapraszamy do śledzenia profili instagramowych BEAUTY SQUAD!
@Grażyna Torbicka - https://www.instagram.com/grazyna.torbicka/?hl=pl
@Magda Bereda - https://www.instagram.com/magdabereda/
@Karolina Gilon -  https://www.instagram.com/karolinagilonofficial/
@Olga Kleczkowska -  https://www.instagram.com/olga_kleczkowska/
@Anna Markowska -  https://www.instagram.com/annamarkowska_official/
@Magdalena Kanoniak Radzka -  https://www.instagram.com/radzka/
@Alicja Szemplińska -  https://www.instagram.com/aliciaszemplinska/
@Ola Żebrowska -  https://www.instagram.com/olazebrowska/
@Marieta Żukowska -  https://www.instagram.com/marietazukowska/
 
 
#kobietywroliglownej  |  @lorealparis
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar