2020-09-01

WSPIERAMY AKCJE

OnlyBio.life dołącza do akcji „Łączy Nas Kobiecość”

Już dzisiaj rusza 9 edycja ogólnopolskiej akcji profilaktyki raka piersi „Łączy Nas Kobiecość”. Po raz pierwszy do akcji dołączyła polska marka OnlyBio.life, producent naturalnych, certyfikowanych kosmetyków, opartych na opatentowanych składnikach botanicznych, pozyskiwanych w ekologicznym procesie, zgodnie z filozofią „zero waste”. Ekologiczne opakowania i zielona fabryka to najlepsze przykłady zaangażowania firmy w ochronę środowiska, jeśli chodzi zaś o same kosmetyki – ich wysoka jakość, skuteczność i bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwej skóry jako pierwsze w Polsce zostały potwierdzone rekomendacją Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

 

 

 
Zgodnie z naszą filozofią dbamy o środowisko naturalne, ale także angażujemy się w różne akcje społeczne. OnlyBio tworzą kobiety, matki, żony i mężczyźni, którzy się o nie troszczą, dlatego „Łączy Nas Kobiecość” jest nam szczególnie bliska. Biorąc w niej udział chcemy głośno mówić jak ważna jest profilaktyka i zachęcać kobiety do wykonywania badań mammograficznych. Statystyki podają, że po mammografii 7 kobiet śpi spokojnie a 1 ma szansę na wyleczenie. Wierzymy, że tegoroczna akcja będzie sukcesem i wspólnie przebadamy rekordową liczbę kobiet.- mówi Marcin Pawlikowski, prezes zarządu OnlyBio.life.
 
Przez cały wrzesień i październik panie z 10 województw w Polsce mogą wykonać bezpłatną mammografię w mammobusach oraz w pracowniach stacjonarnych Medica, dodatkowo każda kobieta po wykonanym badaniu otrzyma prezent, kosmetyk krem do twarzy na dzień 40+ z serii Prebiotyki i Olejki OnlyBio. 
 
Łączy Nas Kobiecość to ogólnopolska akcja profilaktyki raka piersi, organizowana cyklicznie od 8 lat. Każdego roku, we wrześniu i październiku, chcemy przebadać jak największą grupę pań w celu wykluczenia u nich jednej z najgroźniejszych kobiecych chorób – raka piersi. Celem akcji jest uświadomienie kobietom, że mogą dzielić nas tysiące spraw, ale jedno łączy. Kobiecość – rozumiana jako dbałość o własne zdrowie i życie. Bez względu na wiek, poglądy, wykształcenie, zamożność czy zainteresowania – każda kobieta powinna wykonywać regularne badania w kierunku raka piersi. Choroba i jej konsekwencje mogą dotknąć każdą z nas, dlatego warto wiedzieć, jak uchronić się przed jej rozwojem.
 
Akcja trwa od 1 września do 31 października 2020 r. Więcej informacji o akcji, dokładne miejsca i terminy badań dostępne na stronie: laczynaskobiecosc.pl/mammobusy
 
 
 
 
Marcin Pawlikowski Prezes Zarządu OnlyBio.life
 
 
OnlyBio.life to polska firma produkująca naturalne kosmetyki i środki do pielęgnacji domu oparte na innowacyjnym opatentowanym składniku z rzepaku- myjącej biosurfaktynie i nawilżającym lewanie. Pierwsza marka kosmetyczna z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Filozofia marki to 3 x 100%, która nieustannie określa kierunek działań. Jej założeniem jest tworzenie produktów w 100% naturalnych, zapakowanych w 100% ekologiczne opakowania oraz produkowanych w 100% nowoczesnej, zielonej fabryce. Kosmetyki i środki czystości są naturalne, w 100% bezpieczne, produkowane w ekologicznej fabryce, przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Biodegradowalne oraz w 100% wegańskie, co potwierdza certyfikat Vegan Society. Naturalne i ekologiczne pochodzenie, poświadcza certyfikat EcoCert. Kosmetyki hipoalergiczne otrzymały certyfikat Astma-Allergy Denmark, co oznacza, że wszystkie składniki są przebadane i nie zawierają żadnych alergenów. Dlatego też produkty marki OnlyBio.life są w 100% przyjazne skórze i przebadane dermatologicznie. Doskonale ją pielęgnują, nie uczulają, przeznaczone są do skóry wrażliwej jak i alergicznej. Są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne i to nawet dla najmłodszych domowników czy też zwierząt.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar