2020-08-23

CIEKAWOSTKI

Startuje 3. edycja Projektu Packshot kultowego konkursu organizowanego przez ANSWEAR.com

Sklep internetowy ANSWEAR.com już po raz trzeci rusza z kultowym Projektem Packshot. Tegoroczna edycja konkursu dla kreatywnych fotografów, stylistów i wszystkich osób z artystyczną duszą organizowana jest pod patronatem marki Swarovski i magazynu ELLE. 
 
 
 
Project Packshot
 
 
 
Project Packshot
 
 
 
Projekt Packshot to znany konkurs organizowany przez ANSWEAR.com przeznaczony dla osób z kreatywną duszą, artystycznym wyczuciem i ogromną wyobraźnią, które kochają modę i design. Jego idea skupia się wokół wykonania pomysłowych i oryginalnych packshotów produktowych. W dwóch poprzednich edycjach uczestnicy konkursu musieli się zmierzyć choćby z okularami Ray-Ban czy denimowi produktami G-Star Raw. W tym roku na wszystkich chętnych czeka spore wyzwanie – artystyczne sfotografowanie biżuterii marki Swarovski, czyli kolczyków, naszyjnika oraz bransoletki. Nadesłane prace oceni profesjonalna komisja, w której zasiadają cenione nazwiska w branży: szef działu mody ELLE Marcin Świderek, fotografka gwiazd Marta Wojtal oraz dyrektor marki Swarovski w Polsce, Czechach, na Węgrze i Słowacji – Ewa Sereczyńska. 
 
Konkurs wspiera i pomaga odkryć nowe talenty, które kiedyś podbiją branżę fashion. W poprzednich edycjach udział wzięło wielu pasjonatów mody, fotografów, grafików i stylistów, dziś realizujących swoje marzenia i rozwijających karierę. Wśród wyróżnionych znalazła się choćby znana dziś stylistka Joanna Baumgartner czy Robert Łosyk. 
 
Projekt Packshot odbywa się kilkuetapowo. Spośród nadesłanych portfolio, jury konkursu wyłoni 10 finalistów, którzy otrzymają zestawy biżuterii Swarovski przeznaczone do artystycznego sfotografowania. Na najlepsze zdjęcia czekają atrakcyjne nagrody – wszyscy finaliści konkursu otrzymają zestawy biżuterii Swarovski, natomiast autorzy wyróżnień otrzymają telefon Iphone SE 64 B GB. Zwycięzca Projektu Packshot będzie mógł wziąć udział w indywidualnym kursie fotograficznym u Marty Wojtal, a jego konkursowe prace zostaną opublikowane w magazynie ELLE. 
 
Pierwszy etap Projektu Packshot, czyli nadsyłanie przykładowych portfolio potrwa do 16 września 2020 r. Do konkursu można zgłosić się poprzez stronę: https://packshot.answear.com/
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar